پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
سوال : ویرچومارت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: سوال : ویرچومارت (/thread-8203.html)

صفحه‌ها: 1 2

سوال : ویرچومارت - shervin63 - ۲۵-۶-۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ صبح

با سلام خدمت دوستان
من ویرچومارت 2.0.6 دانلود و نصب کردم - متاسفانه هیچ ماژولی همراه این کامپوننت نبود

اولا از کجا می تونم ماژول های این کامپوننت رو خصوصا فارسی شده هاش رو گیر بیارم

ماژول هایی مثل نمایش مجموعه و زیر مجموعه های محصولات - ماژول نمایش محصولات یک مجموعه ی خاص

دوم آیا با ساختن منو از کامپوننت ویرچومارت این امکان وجود داره که محصولات رو بصورت مابریکسی نمایش بدم چون با قالب آرتیستر 3 که استفاده می کنم همه ی محصولات و مجموعه ها رو بصورت خطی عمودی از بالا به پایین میاره
قالب فارسی رایگان سازگار با ویرچومارت 2.0.6 و جوملا 2.5 سراغ دارید ؟؟؟

ممنون...

RE: سوال : ویرچومارت - سعید حمزه زاده - ۲۵-۶-۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ صبح

دوست عزیز در گوگل جستجو کنید مثلا ماژول اسلاید محصولات ویرچومارت!

هر ماژولی که دوست داته باشید پیدا میکنید

RE: سوال : ویرچومارت - shervin63 - ۲۵-۶-۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ صبح

بله همین کار رو کردم ممنون ولی آیا ویرچومارت مثل بعضی از کامپوننت های دیگه - ماژول های اصلی و مربوط به خودش رو نداره - یعنی فقط یه کامپوننته که ماژول ها رو دیگران براش ساختن و خودش ماژول نساخته ؟؟

سوال بعدی اینکه من ویرچومارت 2.0.6 ترجمه ی جومینا رو دارم و کلی کالا و مجموعه هم تعریف کردم و نمی خوام اطلاعاتم از بین بره چطور می تونم بدون استفاده از دکمه ی اپدیت که تو خود کامپوننت هست از راهی دیگه نسخه جدیدتر ویرچومارت 2.0.10 رو نصب کنم - آیا فارسی ش از بین می ره و انگلیسی میشه ؟؟؟ نمیخوام اینطور بشه

مزیت 2.0.6 به 2.0.10 چیه ؟ به نظر شما آیا ضروری هست یا میشه ازش گذشت ؟

باز هم ممنون و ممنون... مرسی...

با آرزوی شادی و سلامتی ...

RE: سوال : ویرچومارت - سعید حمزه زاده - ۲۵-۶-۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ صبح

دوست عزیز معمولا در نسخه های جدید باگ های نسخه های قبل ، رفع خواهد شد و یا امکانات جدیدتری به آن افزوده خواهد شد

به نشرم میتونی از جداول دیتابیس ویرچومارت بک آپ بگیری و بعد از آپدیت اگر از بین رفت برگردونی

منتظر باشید تا دوستان راهنمایی کنند

RE: سوال : ویرچومارت - shervin63 - ۲۵-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ صبح

در حال حاضر بزرگترین مشکل این هست که ویرچومارت همه چیز رو بصورت تک ستونی نمایش میده و با اینکه تنظیمات خود ویرچومارت رو هم تغییر دادم باز هم چند ستونی نشد و تک ستونی نمایش میده - با چند قالب مختلف امتحان کردم روی دو تا هاست مختلف امتحان کردم با نسخه های مختلف جوملا 2.5 و با ویرچومارت 2.0.6 و 2.0.10 ولی نتیجه همون بود

تو سایت های انگلیسی و فارسی گشتم همه جا - ولی هیچ چی پیدا نشد

تو رو خدا کمک کنید - خیلی ساده است یه جوملا 2.5.4. یا 2.5.6 یا 2.5.7 نصب کنید بعد ویرچومارت 2.0.6 یا 2.0.10 - به طور مثال میتونید اطلاعات نمونه رو نصب کنید

حالا سایت و مجموعه و محصولات رو نگاه کنید همش رو بصورت تک ستونی میاره - چرا این بازی رو در میاره من نمی دونم -

RE: سوال : ویرچومارت - پیام عمرانی - ۲۵-۶-۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ عصر

استایل براش تعریف کردید ؟
دمو سایتتون رو قرار بدید

RE: سوال : ویرچومارت - shervin63 - ۲۵-۶-۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ عصر

نه ، استایل چی ؟ همه چی رو پیش فرض بوده و هست - ادرس سایت پ. خ شد ممنون از پاسخ شما

RE: سوال : ویرچومارت - پیام عمرانی - ۲۵-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ عصر

آدرسی برای من ارسال نشده

RE: سوال : ویرچومارت - shervin63 - ۲۸-۶-۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ صبح

شاید مشکلی توی ارسال پیش اومده که دریافت نکردید به هر صورت خیلی ممنون از لطف و پاسخ شما - از ویرچومارت روی جوملا 2.5 صرفنظر کردم

RE: سوال : ویرچومارت - alibidram - ۶-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ عصر

من ویرچومارت جومینا 2.06 را روی جوملا 1.5 نصب کردم ولی مشکل شما رو دارم کسی هم نتونسته کمک کند