پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پایین امدن ناگهانی سرعت سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: پایین امدن ناگهانی سرعت سایت (/thread-820.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

پایین امدن ناگهانی سرعت سایت - محمدسلیمانی - ۲۲-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ صبح

سلام
من چند روزه متوجه شدم سرعت سایتم خیلی امده پایین حتی گاهی پیغام میده دیتا بیس و پیدا نمیکنه
ping که میدم سرعتش خیلی بلا است ولی تو لود صفحات مشکل دارم
با " ای اس پی " هاستم مطرح کردم مانیتور که کردند متوجه شدند قبل از لود دوتا درخاست از سایت به یه جایی ارسال میشه تا زمانی جواب داده بشه طول میکشه تا صفحه باز بشه
البته یکیش وبگذر بود که ماژولش و غیرفعال کردم
احتمال هست هک شده باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی میدونه باید چکار کنم؟؟؟

RE: پایین امدن ناگهانی سایت - tarantino - ۲۲-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ صبح

لينك سايتتون رو بگذاريد تا نگاهي بندازيم.

نقل قول: قبل از لود دوتا درخاست از سایت به یه جایی ارسال میشه تا زمانی جواب داده بشه طول میکشه تا صفحه باز بشه
البته یکیش وبگذر بود که ماژولش و غیرفعال کردم
معمولا اسكريپت نمايش آمار و رنك و ... با سايت مورد نظر بايد تبادل اطلاعات كنند كه در اين حالت اگر سايت مورد نظر پاسخي ارسال نكند مشكل كاهش سرعت و در برخي موارد عدم لود شدن سايت شما بوجود مي آيد...

براي افزايش امنيت سايتتون هم پيشنها ميكنم كه كامپوننت "ابزار مدير" رو كه قبلا معرفي شده نصب كنيد.

RE: پایین امدن ناگهانی سایت - محمدسلیمانی - ۲۳-۱-۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ صبح

سلام من ااز اون ماژول ها خیلی و قته ااستفاده میکنم اما کم شدن سرعت سایت ناگهانی بود خواهش میکنم اگه کسی میدونه کمکم کنه اگرنه مجبورم همه چی رو از اول درست کنم

RE: پایین امدن ناگهانی سایت - Reza Ganji - ۲۳-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ صبح

جناب طالبي به شما توضيح دادند كه آدرس سايت رو براي مشاهده قرار دهيد!
وقتي كسي سايت رو نبينه چگونه مشكل شما رو بررسي كند!

RE: پایین امدن ناگهانی سایت - tarantino - ۲۳-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۳۸ صبح

موارد زير باعث كاهش سرعت سايت شما شده:

1- استفاده از پلگين Glossy Accordion Menu ... اين پلاگين درسته كه باعث جلوه بيشتر در منوي شما ميشه ولي بدليل اينكه از كتابخانه Jquery استفاده ميكنه باعث كندي سايت شما ميشه كه پيشنهاد ميكنم از منوي خود جوملا استفاده كنيد و يا از منوهاي CSS

2- استفاده از ماژول ZoomInfo كه همانند توضيح بالا اين ماژول هم از كتابخانه jQuery استفاده ميكنه !

3- استفاده از قالب آرتيستير كه نياز به توضيح نداره كه چقدر باعث كندي سايت شما ميشه!

4- در مركز صفحه هم نمايش اخبار متحرك هم از كتابخانه Jquery استفاده شده !

موارد بالا دليل 90 درصد كندي سايت شماست!

RE: پایین امدن ناگهانی سایت - tarantino - ۲۳-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ عصر

نقل قول: [تصویر:  tired.gif] ماکه چشمون به در خشک شد
من هاست و خالی میکنم از اول سایت و راه میندازم
نتیجه کار و همینجا اعلام میکنم
من دوست داشتم این مشکل حل میشد که هم من هم تمام دوستان مطلع بشن

مشكل سرعت بارگذاري سايت شما همون مواردي بود كه عنوان كردم ولاغير

RE: پایین امدن ناگهانی سایت - محمدسلیمانی - ۲۷-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ صبح

سلام آقای طالبی میخواستم هاست و خالی کنم دوباره جوملا رو نصب کنم گفتم اول مواردی گه شما گفتید امتحان کنم
تمام ماژول هایی که شما گفتید غیر فعال کردم اما فایده نداشت باز هم مشکل پا بر جا است

RE: پایین امدن ناگهانی سایت - Pourdaryaei - ۲۷-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ صبح

به نظر من از افزونه هاي اضافي استفاده نكنيد بهتره ، همينطور هاست هم خيلي تاثير داره ، الان دومين باريه كه من كل روز سايتم داون شده !

RE: پایین امدن ناگهانی سایت - محمدسلیمانی - ۲۷-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ صبح

من تمام افزونه هام و غیر فعل کردم باز هم کندم

RE: پایین امدن ناگهانی سایت - tarantino - ۲۷-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ صبح

بخش قابل توجهي از كاهش سرعت سايت شما مربوط به قالب شماست كه گفتم آرتيستيري است! در ضمن حجم تصوير بالا يعني بنري كه بالاي سايت داريد تقريبا 400 كيلوبايته!! اين موارد رو هم بايد اصلاح كنيد

زيبايي و سرعت مناسب يك وب سايت نتيجه خلاقيت شماست و نه استفاده از هر ماژول يا قالبي كه با نحوه عملكرد آن آشنايي نداريم .. بنابراين پيشنهاد ميكنم بر روي سايت خودتون اصلاحات و تغييرات لازم رو بديد تا هم جلوه زيبا و هم امكانات درخور داشته باشه..