پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۲۷-۲-۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ صبح

این رو میتونید با استفاده از سی اس اس انجام بدید.باید آدرس سایت رو بزارید و از دوستان درخواست کنید کمک کنند.آدرس صفحه فرم رو البته.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - moas - ۲۷-۲-۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ عصر

آدرس فرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از راهنمایی سایت rsjoomla هم رفتم ولی جواب نداد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان چطوری میتونم رنگ پس زمینه فرم را عوض کنم؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - reza_pa48 - ۲۷-۲-۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ عصر

سلام.
من با rsform یک فرم ساده ساختم. یک تکست باکس که مقدار عددی می گیره و یک دراپ داون باکس که 2 تا مقدار داره. 1 و 2 . مقدار یک، ده است و مقدار دو، 20.
یک total هم گذاشتم که مقدار تکست باکس را در value دراپ داون باکس ضرب کنه و بده. تو قسمت calculation همرابطه مربوطه رو نوشتم. ولی dropdwon هیچ مقداری رو ارسال نمی کنه. می خواستم بببینم این چیزی که نوشتم درسته برای قسمت آیتم دراپ داون باکس یا غلط؟
10|1
20|2

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - jigh31 - ۲۹-۲-۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ صبح

سلام
جدیدا برای انتخاب چند محصولم این ارور اومده: " کامپوننت فرم در دسترس نمی باشد "
مشکل چیه؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - masood.g - ۱-۳-۱۳۹۵ ۰۸:۵۴ عصر

با سلام من تمامی تاپیک ها را گشتم ولی چیزی در این مورد پیدا نکردم
میخوام یه پایگاه اطلاعاتی بسازم (چیزی که با اکسس به سادگی میشه ساخت) ولی در جوملا نیازمند که فراخوانی اطلاعات بشه
یعنی فرض کنید در یه فرم اطلاعات مشتری وارد بشه در فرم قرارداد مثلا با زدن ای دی مشتری اطلاعاتش بیاد یا یه دراپ دان باشه که به اطلاعات ثبت شده با فرم مشتری دسترسی داشته باشه، اینا چجوری باید انجام بدم؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۵-۳-۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ عصر

سلام
میتونید از دایرکتوری آر اس فرم استفاده کنید با به اطلاعات ورودی کاربران دسترسی داشته باشید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - efanetco - ۵-۳-۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ عصر

سلام آدرس سایت من : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام بعد از انتخاب طرح و رنگ و متراژ ، قیمت محاسبه بشه و بتونم از قبل مشخص کنم که مثلا طرح فلان با این رنگ با این متراژ اینقدر میشه
و بعد به زرین پال وصل بشم
کسی میتونه کمکم بده؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - reza_zamby - ۹-۳-۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ عصر

سلام با تشکر از آموزش های خوبتون
من میخوام که کلید enter بجای کلید tab عمل کنه توی فرمم مثل چیزی که توی اکسل داریم
کد جاوایی دارید که این کار رو بکنه؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - amir101 - ۹-۳-۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ عصر

سلام به همه دوستان عزیز
من میخوام یه فرمی بسازم با این ویژگی ها و شروط :
کاربر میتونه یه فایل پی دی اف رو ارسال کنه و توی ار اس فرم بتونه انتخاب کنه که فایل مورد نظر چه مدتی روی سایت من نمایش داده بشه
بعد با توجه به گزینه انتخاب شده هزینه + مالیات مشخص بشه و بعد از تکمیل سایر اطلاعات فرم وارد درگاه پرداخت انلاین زرین پال بشه .

حالا مشکل اینجاست :
اولا چجوری باید چند گزینه ای انتخاب کنم و چجوری اونو به درگاه زرین پال متصل کنم
کارای درگاه انجم شده و پلاگین هم نصب شدست

اگه اموزش دقیقی هم دارید بزارید ممنون میشم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۹-۳-۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ عصر

سلام
پلاگین پرداخت دارای 3 تا فیلد هست
فیلد قیمیت ، قیمت کل ، انتخاب درگاه
وقتی این 3 تا فیلد در فرمتون باشه پس از ثبت فرم به درگاه ریدایرکت میشود و مراحل پرداخت و ...