پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - tooraj - ۱۵-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ صبح

سلام بعد از پست بنده یه پست زده شد و خوشبختانه مثل اینکه حل شد اما مشکل بنده _دو پست بالاتر- هنوز حل نشده گفتم نکنه کسی بیاد و اون پست اخر رو بخونه و باقی رو نبینه برای همین دوباره مشکل رو مطرح میکنم که به دلیلی که بالاتر تو پستم نوشتم بنده نمیتونم متن ایمیل و صفحه تشکر و غیره رو تغییر بدم لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه دریغ نکنه چون از لحاظ وقت بدجوری تو مضیقه هستم
با تشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - tooraj - ۱۵-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۰۶ صبح

سلام
کسی راهی بلد نیست؟ برای حل مشکل بنده؟ -دو پست قبل-

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - zarrinnegar - ۱۷-۱۰-۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ عصر

با سلام
من توی یک فرم از دراپ داون استفاده کردم
میخوام توی اسکریپت به مقداری که کاربر انتخاب کرده دسترسی داشته باشم
معمولا از این کد برای تکست باکس استفاده میکنم
$name=$_post['form']['txt_name'];

ولی از این روش نمیتونم به مقدار دراپ داون انتخاب شده دسترسی پیدا کنم

ممکنه کمکم کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - shahryar warez - ۲۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ عصر

درود خدمت دوستان عزیز .

دوستان مشکلی که در یکی از سایت هام وجود داره متاسفانه در اتج کردن فایل در آر اس فرم هست که بعد از دکمه ارسال به صفحه ارور 404 می رود
کد:
404 نمایش پیدا نشد [نام، نوع، پیشوند]: featured، html، rsformView

اگر در این رابطه دوستان نظری دارند لطفا بفرمایند

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۲۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ عصر

(۲۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ عصر)shahryar warez نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود خدمت دوستان عزیز .

دوستان مشکلی که در یکی از سایت هام وجود داره متاسفانه در اتج کردن فایل در آر اس فرم هست که بعد از دکمه ارسال به صفحه ارور 404 می رود
کد:
404 نمایش پیدا نشد [نام، نوع، پیشوند]: featured، html، rsformView

اگر در این رابطه دوستان نظری دارند لطفا بفرمایند

سلام
دسترسی هارو چک کردید ؟
سرور اجازه بارگذاری میده ؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - shahryar warez - ۲۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ عصر

درود یک قسمت داره که دسترسی هارو نشون می ده با سایز هارو دقیقا در خود فیلد اتج
بجز فایل ( تنظم دایرکتوری موقت : خیر ) بقیه اوکی هست .

البته در سایت های دیگه ای که نصبه این مورد روی خیر هست مشکلی نداره .

پرمیشن های فایل ها هم مشکل نداره ولی برای تست هم من ۷۷۷ هم کردم یازم این ارور می ده . احساس می کنم مریض شده :D

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۲۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ عصر

من یه پیشنهاد میدم
کل سایت رو بک آپ بگیرید و رو یه سرور دیگه یا لوکال چک کنید تا ببینید مشکل سرور هست یا نه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - shahryar warez - ۲۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ عصر

درود . رو لوکال خوبه . من حتی حذف کردم مشکل با پرجا بود . من فکر می کنم یک جایی تنظیمات آر اس فایروال باشه که نصبه یا شاید مشکل از سرور باشه .

می شه لطف بکنید آقای عمرانی نسخه جدید آر اس فرم رو در لیست دانلود در سایتتون قرار بدهید ممنون می شم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۲۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ عصر

نسخه v1.51.4 قرار داده شد

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mis-maria - ۵-۱۱-۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ صبح

سلام دوستان
وقتتون بخیر
اول از اموزش های مفیدتون بسیار ممنونم
من یه فیلد آپلود فایل گذاشتم داخل فرمم که عکس کاربر رو میگیره ولی وقتی میخام قبل از ذخیره در پایگاه داده اونو توصفحه ویرایش نشون بده فقط اسم فایل رو نشون میده در حالیکه میخام یه preview از عکس رو نمایش بده
چه راهی رو پیشنهاد میدین؟Quiet