پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - farzad6631 - ۱۶-۷-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ صبح

سلام به دوستان عزیز و مدیران گرامی
من کم و بیش با ار اس فرم آشنایی دارم
فقط یکم کد نویسی نیاز دارم
شرح فرم مورد نیاز:
فرم ارسال سفارش چاپ که حتما هم چند صفحه ای باشه
1- صفحه اول نام کاربری و رمز عبور خودش رو وارد کنه و این یوزر و پسورد همون یوزر و پسورد داخل سایت باشه و اگه عضو نبود هم عضو بشه
2- وقتی وارد شد صفحه دوم نمایش داده بشه و به شخص خوش آمد بگه ویه فرم ثبت سفارش به طرف نشون بده
3- امکانات داخل صفحه مشکلی نیست مثلا یه نوع جنس رو انتخاب کنه
4 - در زیر اون یه قسمت ازسال فایل باشه که حتما مشخصات زیر رو داشته باشه
* فایل حتما با پسوند jpg باشه
*سایز هر عکس 9*6 سانت باشه
ممنون میشم دوستان برام حلش کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - sami_villa - ۲۳-۷-۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ صبح

سلام. من از اموزش پست 34 تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده میخوام بکنم.
فقط پلاگینی که پیوست هست رو دانلود کردم . نصب و فعالم کردم.
توی سایت اصلی rsform این پلاگین pg_content میتونه توی محتوا فرم رو با ایدیش درج کنه فکنم.

مشکل من اینه توی عکس و به گفته نویسنده وارد خواص که میشی اون پایین ایکن ماشین حساب هست که میزنه. ولی rsform من این ماشین حساب رو نداره. دوستانی که این ماشین حساب رو دارن میتونن برای منم بفرستن؟

اگه بفرستین به تلگرامم که ممنون میشم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اصل میخوام یه فرم سفارش بسازم. که مشتری اول از یک دراپ دون لیست یک گروه رو انتخاب میکنه که آیتم هاش توی یک لیست کشویی 2 نشون داده میشه.
با انتخاب ایتم از لیست کشویی 2 ، یکسری ایتم توی لیست کشویی 3 نشون بده.
ایتم های داخل لیست کشویی 3 دارای قیمت باشن . که کاربر هرکدوم رو انتخاب کرد. یه 9% مالیات + 5000تومن به کل مبلغ اضافه بشه.

لیست کشویی رو تا 2 ساختم. گیر کرده سر این قیمت حساب کردن و مالیات . کسی راهی سراغ داره؟
اگه فرم اماده هم داشته باشین که چ بهتر. ممنونتون میشم

مشکل پیغام خطای فیلد های ثبت نام - ferti - ۲۴-۷-۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ صبح

با سلام
من یه فرم عضویت درست کردم و برای همشون پیغام اعتبار سنجی مناسب نوشتم
و بعدش برای اتصال به ماژول ورود به سایت به جوملا از پلاگین joolma user registration استفاده کردم
و فیلد های مربوطه رو روش ست کردم
اما در هنگام ثبت نام اگر اعتبار سنجی انجام بشه و بخواد پیغام خطا ارسال کنه متاسفانه پیغام خطایی فارسی که در فرم rsform s در قسمت پیغام اعتبارسنجی وارد کردم نشون داده نمیشه و پیغام انگلیسی نشون داده میشه
لطفا راهنمایی کنید

تعیین ظرفیت - saeedba - ۲-۸-۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ صبح

سلام و عرض خسته نباشید به اساتید محترم
بنده با rsform در جوملاjoomla 3.0 فرمی را جهت ثبت نام در کلاس ها طراحی کردم
میخاستم از تون کمک بگیرم در مورد موضوع زیر:
من میخام کلاس ها در دو شیفت پنجشنبه صبح/عصر و جمعه صبح/عصر باشه
به طوری که وقتی 15 نفر مثلا جمعه صبح رو انتخاب کردن نفرات بعدی با پیغام خطا مواجه شوند؟

پیشاپیش از راهنمایتون متشکرم.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲-۸-۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ صبح

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - saeedba - ۲-۸-۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ عصر

نقل قول: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این صفحه رو دیدم اما این کد که گذاشته شده بود تعداد دفعات پر شدن این فرم رو بررسی میکرد .
لطفا بگید چه کار کنم تا تعداد دفعات انتخاب شدن یه جک باکس بررسی بشه.
با تشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۵-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۱۹ عصر

این کار به صورت عادی ممکن نیست و باید از جی گوئری استفاده بشه
باید با برنامه نویسی این زبان دوست داشتنی آشنا باشید

بهتون پیشنهاد میکنم برای هر شیفت یک فرم بسازید و اعمال محدودیت کنید.

نقل قول: با سلام
من یه فرم عضویت درست کردم و برای همشون پیغام اعتبار سنجی مناسب نوشتم
و بعدش برای اتصال به ماژول ورود به سایت به جوملا از پلاگین joolma user registration استفاده کردم
و فیلد های مربوطه رو روش ست کردم
اما در هنگام ثبت نام اگر اعتبار سنجی انجام بشه و بخواد پیغام خطا ارسال کنه متاسفانه پیغام خطایی فارسی که در فرم rsform s در قسمت پیغام اعتبارسنجی وارد کردم نشون داده نمیشه و پیغام انگلیسی نشون داده میشه
لطفا راهنمایی کنید

فرم شما در حالت انگلیسی منتشر شده

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ferti - ۵-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۴۶ عصر

با سلام
من در قسمت مدیریت فرم rsform ئر بالای صفحه سمت راست زبان رو روی فارسی گذاشتم اما بازم مشکلم حل نشد
آیا در قسمت دیگری هم نیاز به تغییراتی بود ؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۵-۸-۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ عصر

ببینید خودمونی میگم

وقتی یه قالب و میگیری میخوای فارسی کنی معمولا میان زبان فارسی رو روش نصب میکنن و قالب راست چین میشه اما تمام تگ ها روی اینگلیسی موندن
خوب همه مطالب رو هم فارسی میکنید اما........
اما از نظر تمام افزونه های چند زبانه سایت شما انگلیسی هست که البته در سئوی شما هم بی تاثیر نیست

در هر حال اگه سایتت یک زبانه است از اراس فرم > تشکر انگلیسی رو ویرایش کن و متن دلخواهت رو با زبان دلخوا بنویس.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - 0007 - ۷-۸-۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ صبح

با سلام
دوستان من یع مشکل دارم هرچند ساده !
ناحیه متن برای فرم قرار میدم ولی نمیتونم مقدار دلخواه که میخوام بهش بدم وقتی مقدار ستون ها و ردیف ها تغییر میدم فقط عرض زیاد میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید