پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۲-۶-۱۳۹۴ ۰۶:۰۵ عصر

1- برای اینکه چک کنه قبلا ثبت نام کرده یا نه باید از کدهای جاوا اسکریپت که قبلا هم ارائه شده استفاده کرد که دیتابیس رو چک کنه من از php برای این مورد جواب نگرفتم

2- متوجه منظورتون نشدم

3- کد که همون کد هست و ربطی با ورژن افزونه نداره. گاهی تداخل افزونه ها باعث میشه که کدهای جاوا کار نکنه.
مثلا مازولی که از تگ های مشابه استفاده کرده یا حتی خود قالب

موفق باشید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - samkhatar - ۲۳-۶-۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ صبح

سلام
ممنونم از پاسختون.
بحث کد ملی رو میشه محبت کنید چطور انجام میشه

اگر باید بخرم چطور میتونم این اموزش رو که در امضاتون هست رو تهیه کنم؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - basirifar - ۲۳-۶-۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ صبح

سلام دوستان.

من کاربران مختلفی دارم که هر کدوم فرم هایی ثبت می کنند. در حال حاضر هر کاربر فقط فرم های پر شده خودش رو می تونه ببینه.
من می خام برای ادمین هم در سایت این امکان رو بزارم که بتونه همه فرم ها رو ببینه و هر کدوم رو خواست چاپ بگیره. که دکمه چاپ هم فقط برای ادمین باید فعال باشه.
حالا چطور می تونم منویی بسازم که فقط برای ادمین نمایش داده بشه و تمامی فرم ها رو بهش نشون بده؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - basirifar - ۲۳-۶-۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ صبح

من منویی ساختم که فقط برای ادمین نمایش داده بشه. حالا چطور می تونم تنظیم کنم که دکمه چاپ فقط برای ادمین نمایش داده بشه؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۴-۶-۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ صبح

دکمه چاپ و در همون منو قرار بدید وقتی منو برای یک کاربر نمایش بدید محتوای اون منو هم برای همون هست دیگه...

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - davood6385 - ۲۸-۶-۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ صبح

با سلام خدمت دوستان عزیز

اگر لطف کنین به این 3 تا مشکل من پاسخ بدید ممنون میشم . چندین روزه که درگیرشم و موفق نشدم

1- من میخوام یک فرم ثبت سفارش برای یک رستوران که فقط یک نوع غدا داره درست کنم. میخوام در قسمت تعداد غذا یک چک باکس وجود داشته باشه که اسم غذا و قیمت اونرو نوشته باشه . ودر زیر اون یک فیلد متنی باشه که مشتری بتونه تعداد غذاش رو وارد کنه . و در زیر این فیلد یک فیلد جمع کل، که قیمت غذا رو در عدد وارد شده در فیلد متنی ضرب کنه و قیمت کل رو نشون بده. چه اسکریپتی باشد استفاده کنم ؟

2- همچنین میخوام در انتهای فرم یک فیلد برای نوع پرداخت درست کنم که دارای حالتهای : پرداخت آنلاین و پرداخت در محل باشه. زمانیکه مشتری پرداخت آنلاین رو انتخاب میکنه بعد از ارسال فرم به درگاه پرداخت منتقل بشه و اگر پرداخت در محل رو انتخاب کرد، تنها به یک صفحه تشکر منتقل بشه. چه کاری باید انجام بدم

3- من در فرمم بخشی وجود داره که مشتری میتونه تاریخ تحویل غذا رو هم از تقویم انتخاب کنه. مشکلم اینه که rsform فارسی با تقویم شمسی رو هم نصب کردم ولی وقتی در فرم تقویم رو باز میکنم تاریخ جاری بر روی قمری تنظیم شده و تاریخ شمسی امروز رو نشون نمیده ، باید چیکار کنم ؟؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - davood6385 - ۲۸-۶-۱۳۹۴ ۰۶:۲۹ صبح

منظورم از قمری میلادی بود

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - پیام عمرانی - ۲۸-۶-۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ عصر

سلام
آر اس فرم پارس جوم مشکل تاریخ نداره ، اگر داره با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید تا براتون رفعش کنند
برای موارد دیگتون
شما پلاگین درگاه پرداخت نصب کنید این موارد داخلش هست
میتونید از پیلاین یا جهان پی بگیرید استفاده کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - nafisee - ۳۰-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ عصر

با سلام من از یک input box تو فرمم استفاده میکنم.میخوام فقط اعداد 8 رقمی رو قبول کنه و اگه کاربر اعداد کمتر از 8 یا بیشتر رو وارد کرد بهش ارور داده بشه..ممنون ممنون راهنمایی کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - nasrin-r - ۳۱-۶-۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ صبح

سلام من چطور میتونم دکمه چاپ و کد رهگیری اضافه کنم به فرمم ؟

اگر هم قبلا آموزش دادید لطفا بگید چطوری پیداش کنم