پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۴-۲-۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ صبح

شما پلاگین های موردنظرتون رو بگید تا راهنمایی کنیم.
یه پلاگین برای ایجاد فرم ثبت نام داره بنام plg_rsfpregistration
یه پلاگین برای یکپارچه سازی با میل چیمپ بنام plg_mailchimp
برای جلوگیری از هرزنامه plg_akismet
برای نمایش فرم در محتوا plg_content
چندتا پلاگین هم برای یکپارچه سازی با دیگر افزونه های تجاری داره
و.....
ماژول هم برای نمایش فرم در موقعیت دلخواه و لیست فرم ها و بازخورد.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - rayhan - ۱۷-۲-۱۳۹۴ ۰۵:۴۸ صبح

سلام
خواهش میکنم اگه دوستان میتونن کمک کنن.
من یک فرم طراحی کردم که کاربر میاد و فرم رو پر میکنه و الان اطلاعات کاربران جمع شده.
حالا میخوام در مرحله دوم یک صفحه باشه که با وارد کردن یک چیز (مثلا کد ملی) سایر اطلاعات که در مرحله قبل گرفته شده به طرف نشون داده بشه و بعد یک فرم جدید نشون داده بشه که اون فرم جدید رو تکمیل کنه.
چه طور باید این کار رو کرد؟
برای مثال میگم مثلا شما میری تو سایت سازمان سنجش و ابتدا ثبت نام میکنی بعد از یه مدت میری و یه سری مشخصات رو که میزنی اطلاعاتی رو که قبلا وارد کردی یا بخشی از اون رو بهت نشون میده و بعد مثلا شما یک فرم های جدیدی مثل انتخاب رشته رو پر میکنی.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - 118asnaf - ۲۵-۲-۱۳۹۴ ۰۶:۲۱ عصر

سلام
آقا من هر کاری می کنم کد دران دراپ وابسته به هم (2 دران دراپ ) درست اجرا نمیشه
چه کنم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - 118asnaf - ۲۵-۲-۱۳۹۴ ۰۶:۲۹ عصر

سلام
کد این آموزش کار نمیکنه
چه باید کرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۳۱-۲-۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ عصر

نقل قول: سلام
کد این آموزش کار نمیکنه
چه باید کرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام در ورژن جدید این کدها عمل نمیکنند.

راه ساده تری در ورژن جدید ارائه شده.
در سایت سازنده هم از این روش استفاده شده ، میتونید از روش فیلد مخفی شونده استفاده کنید.

این هم یک بکاپ از فرم برای درک بهتر موضوع

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - eskafild - ۶-۳-۱۳۹۴ ۰۴:۵۷ عصر

آقا هنوز راهی پیدا نشده فرقی بین خوانده شده و نشده رو نشون بده؟
وقتی یه مدیر پیامی رو بررسی می کنه مدیر بعدی نمی دونه اون خونده شده یا نشده!

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۶-۳-۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ عصر

نقل قول: آقا هنوز راهی پیدا نشده فرقی بین خوانده شده و نشده رو نشون بده؟
وقتی یه مدیر پیامی رو بررسی می کنه مدیر بعدی نمی دونه اون خونده شده یا نشده!

توضیح ندادید دقیقا مشکلتون چیه
اگر قبلا مشکلی رو مطرح کردید و میخواید ادامش بدی یک نقل قول ازش بذارید الان فقط خودتون خبر داری مشکلتون چیه.

اما برای اینکه یک ارسال رو بقیه مدیران بتونن بفهمم که خوانده شده یا نه بهتره از اراس تیکت استفاده کنید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohsen-73 - ۷-۳-۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ عصر

سلام یه سوال داشتم برای ارسال فایل وقتی تو ار اس فرم یه دکمه ارسال فایل و اپلود میذاریم نمیشه که وقتی کاربر مثلا نام کاربریش رو وارد میکنه اسم اون فایلی هم که ارسال میکنه همون جور تغییر کنه
؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - eskafild - ۸-۳-۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ صبح

سلام
من یه مشکلی که با این افزونه دارم اینه که وقتی درخواستی ارسال میشه و یک مدیر پیام رو می خونه و بررسی می کنه هیچ گونه علامت یا نشانه ای نداره که نشون بده اون پیام قبلا خونده شده! و مدیر های بعدی نمی دونن که قبلا اون پیام خونده شده یا نه!
چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - torkian - ۱۷-۳-۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ عصر

سلام دوستان من دنال ماژول جستجو برای آر اس فرم هستم.جستجو براساس مولفه های دلخواه خودم اما هیچ کس تا الان نتونسته جواب بنده رو بده