پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - samkhatar - ۳۰-۴-۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ عصر

سلام دوستان
میخوام فرمی رو با این مشخصات بسازم.

به عنوان سامانه صلوات شمار

یک فیلد درش باشه طرف میزان صلوات رو وارد کنه یا از لیست تعدادی رو انتخاب کنه.
اسم و مشخصاتش رو هم از روی لاگین ورودش توی سایت ثبت کنه.
شماره همراهش رو هم وارد کنه.
قابلیت زمان بندی براش بزارم مثلا برای روزهای هر روز یک فرم بزارم که فقط یک روز اعتبار داشته باشه و بعدش غیرفعال بشه.

توی صفحه بعد میزان مشارکت در طرح رو بده.
تعداد افراد شرکت کننده.
نام افزاد شرکت کننده.
تعداد صلوات های ثبت شده. که از روی تعداد صلوات های واردشده در فرم بخونه.
پس از پایان اعتبار زمانی فرم.فقط آمارشو نشون بده.
پس از ثبت فرم پیامکی مبنی بر تایید و نمایش تعداد ثبت شده و تشکر برای کاربر ارسال بشه.

میشه همچین چیزی ساخت؟
ممنون میشم اگر کسی راه حل ارائه بده.
در ماه رمضان ثواب داره.متشکرم.Pardon

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - samkhatar - ۱-۵-۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ صبح

کسی از دوستان راهکاری نداره.اساتید کمک کنن.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ebrahim1365 - ۱-۵-۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ عصر

با سلام
من از طریق پلاگین عضویت rsform یه فرم ثبت نام درست کردم. همه چیز درست کار می کنه و ثبت نام انجام میشه اما بعد از اتمام ثبت نام مشکلات من شروع می شه. مشکلات اینها هستند :
1- وقتی توی قسمت مدیریت کاربران جوملا بخوام رمز کاربر یا سطح دسترسیش رو تغییر بدم امکانش وجود نداره چون فرم ثبت نام من شامل سوالات اجباری چند گزینه ای و آبشاری و ... بوده ولی توی مدیریت کاربران جوملا سوال ها رو نشون می ده اما بصورت چهارگزینه ای و ... نیستند و هر پاسخی هم درج کنم قبول نمی کند، به همین دلیل امکان تغییر رمز و سطح دسترسی و ... وجود ندارد ، حتا کاربر بعد از ورود با یوزر و پسورد خودش به سایت در هنگام ویرایش مشخصات با همین مشکل روبرو می شود.
2- چند روزه که کاربران وقتی می خواهند وارد سایت شوند با پیام اشتباه بودن پسورد روبرو می شوند (بجز مدیر اصلی سایت)
3- در صورت فراموش کردن رمز یا نام کاربری ، با ورود ایمیل در قسمت بازیابی ، هیچ ایمیلی برای بازیابی رمز یا نام کاربری ارسال نمی شود. (شاید این مرتبط با ثبت نام rsform باشد)
ممنون می شم اگر راهنمایی کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - afagh11943 - ۲-۵-۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ صبح

با سلام در رابطه با اموزش اتصال فرم به sms قسمت دوم لینکhttp://forums.parsjoom.ir/thread-7691-post-51990.html#pid51990
لطفا موارد زیر را یه مقدار بیشتر توضیح بدید متوجه نشدم
1/شناسه کاربری یا ID (مثال: admin=64// منظورتون چیه و از مدیر سایت باید بگیریم
2/ادرس وبسایت شما //منظور آدرس وب سایت خودم هست یا سایتی که پنل smsازش خریدم
3/لینک ورود به سایت بدون وارد کردن یوزر و پسورد/ /منظورتون لینکی که میخام loginپنلsms هست و در کدوم قسمت کد باید لینک قرار
بدم $url = "$baseurl/http/auth?user=$user&password=$password&api_id=$api_id";
4/و اینم کدهای بیشتر که مهم ترینهاش در بالا توضیح داده شد./باید کل این کد را در جاوا اسکریپ بعد از تکمیل کردن کپی کنم

اگه امکان داره یه مقدار زودتر جواب بدید ضروریه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۳-۵-۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ صبح

در مدیریت کاربران جوملا میتونید درجلوی نام کاربری ادمین در سمت چپ آی دی اون رو ببینید.
بیشتر موارد رو درست گفتید ولی با یکی دوبار تست میتونید نتیجه بگیرید.
در قسمت php script و در کادر اولی وارد کنید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - afagh11943 - ۳-۵-۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ صبح

/منظور آدرس وب سایت خودم هست یا سایتی که پنل smsازش خریدم

یوزر پنل:amin
پسورد پنل:12345
ادرس سایتی که پنل گرفتم:http://www.0098sms.com
ای پی سرور سایتی که پنل گرفتم:91.98.30.222
ای دی:admin=221
ادرس وب سایت خودم:http://www.tarahan22.ir
شماره:09132120305
لینک ورود به سایت اگر منظورتان پنل هست:http://www.0098sms.com
این اطلاعات من هست اگر لطف کنید کد ش را برام تولید کنید ممنون میشم و ایا کد باید بین تگ خاصی قرار بگیرد

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - afagh11943 - ۳-۵-۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ عصر

اموزشا خیلی خوبه ولی یک سریا ناقصه
در اموزش نمایش فرم قبل از تایید نهایی در ار اس فرم RS Formدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنده هرکاری کردم نشد که نشد این فرم نمونه را هم گرفتم که تو حل مشکلات گذاشتید ولی وقتی دستکارش میکنی اونم خراب میشه
به طور مثال من چهار تا فیلد با نامtest1/test2/test3/test4دارم
ودر فیلد نوشته معمولی کد زیر را مینویسیم
<table>
<tr><td><h3>پيش نمايش اطلاعات</h3></td></tr>
<tr><td><p><strong>تست1:</strong> <span id="test1P">.</span></p></td></tr>
<tr><td><p><strong>تست2:</strong> <span id="test2P">.</span></p></td></tr>

<tr><td><p><strong>تست3:</strong> <span id="test3P">.</span></p></td></tr>

<tr><td><p><strong>تست4:</strong> <span id="test4P">.</span></p></td></tr>

</table>
حالا در قسمت کد جاوا اسکریپ که فرمودید باید نام فیلدها را عوض کنیم و نام فیلد های خودمان را جایگزین کنمیم منظورتان کدام است من عوض کردم نشد تو این کد
<script type="text/javascript">
function preV(param1, param2, param3, param4)
{
if (param2 == 1 && param3 == 1)
{
document.getElementById('nameP').innerHTML = document.getElementById('Name').value;
document.getElementById('emailP').innerHTML = document.getElementById('Email').value;
document.getElementById('messageP').innerHTML = document.getElementById('Message').value;

var i;
for(i=0;i<document.getElementsByName('form[RadioGroup]').length;i++)
if (document.getElementById('RadioGroup'+i).checked)
document.getElementById('radioGroupP').innerHTML = document.getElementById('RadioGroup'+i).value;
var j;
for(j=0;j<document.getElementsByName('form[CheckGroup][]').length;j++)
if (document.getElementById('CheckGroup'+j).checked)
document.getElementById('checkGroupP').innerHTML += " " + document.getElementById('CheckGroup'+j).value;
}
rsfp_changePage(param1, param2, param3, param4);
}
</script>
میشه لطف کنید فیلدهای نمونه test1تاtest4که من نوشتم را بگید جایگزین کدوم اسم ها در کد اسکریپ بالا کنم تا درست بشه کد درستش را میشه برام رو همین مثال بنویسید

فقط خواهشا کارم گیره زود بهم جواب بدید دیگه اعصابم را خورد کرده الان ده روزه دارم بهش ور میرم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - amir-shakh - ۴-۵-۱۳۹۳ ۰۶:۱۳ عصر

با سلام دوستان من rs form رو برای جوملا 3 نصب کردم
الان میهخوام یه فرم عین این طراحی کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ک توش به جای یه دونه دراپ دان 2 تا باشه که مثلا با انتخاب جشنواره یه سری سرویسها و با انتخاب معمولی یه سری سرویس دیگه فعال بشه در دراپ داون دومی
و یه پنل اس ام اس هم دارم که میخوام در پایانش برای مشتری و من یه اس ام اس ازش ارسال بشه

ممنون
میشم منو راهنمایی کنید در طراحیش
من خودم یه فرم ساختم اما به نظرم زیاد جالب در نیومده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از همه دوستان
پیشا پیش عید فطر هم بر شما مبارک

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۴-۵-۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ عصر

دوست من چندجا مطرح میکنید.در تاپیک قبلیتون پاسختون رو دادم.لطفا در همون تاپیک پیگیری کنید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - afagh11943 - ۴-۵-۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ عصر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
اموزشا خیلی خوبه ولی یک سریا ناقصه
در اموزش نمایش فرم قبل از تایید نهایی در ار اس فرم RS Form لینک
بنده هرکاری کردم نشد که نشد این فرم نمونه را هم گرفتم که تو حل مشکلات گذاشتید ولی وقتی دستکارش میکنی اونم خراب میشه
به طور مثال من چهار تا فیلد با نامtest1/test2/test3/test4دارم
ودر فیلد نوشته معمولی کد زیر را مینویسیم
<table>
<tr><td><h3>پيش نمايش اطلاعات</h3></td></tr>
<tr><td><p><strong>تست1:</strong> <span id="test1P">.</span></p></td></tr>
<tr><td><p><strong>تست2:</strong> <span id="test2P">.</span></p></td></tr>

<tr><td><p><strong>تست3:</strong> <span id="test3P">.</span></p></td></tr>

<tr><td><p><strong>تست4:</strong> <span id="test4P">.</span></p></td></tr>

</table>
حالا در قسمت کد جاوا اسکریپ که فرمودید باید نام فیلدها را عوض کنیم و نام فیلد های خودمان را جایگزین کنمیم منظورتان کدام است من عوض کردم نشد تو این کد
<script type="text/javascript">
function preV(param1, param2, param3, param4)
{
if (param2 == 1 && param3 == 1)
{
document.getElementById('nameP').innerHTML = document.getElementById('Name').value;
document.getElementById('emailP').innerHTML = document.getElementById('Email').value;
document.getElementById('messageP').innerHTML = document.getElementById('Message').value;

var i;
for(i=0;i<document.getElementsByName('form[RadioGroup]').length;i++)
if (document.getElementById('RadioGroup'+i).checked)
document.getElementById('radioGroupP').innerHTML = document.getElementById('RadioGroup'+i).value;
var j;
for(j=0;j<document.getElementsByName('form[CheckGroup][]').length;j++)
if (document.getElementById('CheckGroup'+j).checked)
document.getElementById('checkGroupP').innerHTML += " " + document.getElementById('CheckGroup'+j).value;
}
rsfp_changePage(param1, param2, param3, param4);
}
</script>
میشه لطف کنید فیلدهای نمونه test1تاtest4که من نوشتم را بگید جایگزین کدوم اسم ها در کد اسکریپ بالا کنم تا درست بشه کد درستش را میشه برام رو همین مثال بنویسید

فقط خواهشا کارم گیره زود بهم جواب بدید دیگه اعصابم را خورد کرده الان ده روزه دارم بهش ور میرم
اقا یکی لطفا جواب بده