پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - saremi - ۲۶-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ عصر

سلام چطور میشه اطلاعاتی رو از اکسل به فرم وارد کرد مثلا در یک فیلد مقادیری رو از اکسل به آراس فرم بیاریم

من یه سوال قبلا پرسیدم ول جوابی ندیدم اگه اساتید محترم لطف کنن جواب بدن ممنون میشم چطور میشه فایل عکس رو پس از آپلود در پیش نمایش فرم دید در آموزش ها در مورد پیش نمایش بحث شده اما عکس رو نمیشه پیش نمایش دید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mal2moh - ۳۰-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ عصر

سلام
من یک سری دریافت دارم در فرم.
میخوام اونارو به روشی مناسب نمایش بدم.
یک منو ساختم و نمایش میده اما یک فایل پی دی اف می ده اسمش جوملا هست نمیخوام اسمش این باشه.
آیا به روش حالت فروشگاهی یعنی باکس میشه ارسال ها رو نمایش داد؟
ممنون.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mal2moh - ۳۰-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ عصر

سلام
من موفق شدم که با قراردادن تگ فایل ارسالی ، فایل ارسال شده رو برای دانلود قرار بدم.
چند تا نکته هست که اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید

فروشگاهی یا اصطلاحا باکسی نمودن ارسال ها
میخوام سمت راست ارسال ها شمارش ستون بیاید
میخوام مانع این بشم که نام فرستنده لینک داشته باشه و کاربر رو هدایت کنه به صفحه دیگه.چون میخوام در همون صفحه ای که لیست در حال نمایش هست کاربر روی کار ارسالی کلیک کنه و اونو دانلود کنه.
یه موردی دیگه که دارم می بینم من منو رو وصل کردم که لیست رو نشون بده اما فقط تعداد 20 تا رو نشون میده اگه ممکنه بفرمائید علتش چیه و میتونم تغییرش بدم ؟

با احترام

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - reza_101010 - ۹-۴-۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ عصر

سلام
آقا ببخشید این سوال رو می پرسم این آر اس فرم چه طوری rtl می شه ؟؟؟؟!!!!!!!!BlushBlushBlushBlush

من هر کار می کنم نمی شه حتی اور لود هم کردم نشد از بوت استراپ هم کمک گرفتم نشد باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

آدرس نمونه :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mrt69 - ۹-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۱۸ عصر

خوب شما در فرم مورد نظرتون از قسمت Properties و قسمت css خواص css که می خواهید می تونید به متنتون بدید
اگر می خواهید قالبتون و شکل و محل قرار گیری فیلد هاتونو تغیر بدید از HTML Layout کل کد هاتونو کپی کرده و در فرونت پیج یا دریم ویور تغیرات رو بدید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۰-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ صبح

(۹-۴-۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ عصر)reza_101010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا ببخشید این سوال رو می پرسم این آر اس فرم چه طوری rtl می شه ؟؟؟؟!!!!!!!!BlushBlushBlushBlush

من هر کار می کنم نمی شه حتی اور لود هم کردم نشد از بوت استراپ هم کمک گرفتم نشد باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

آدرس نمونه :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی فرم رو میخای بسازی اول زبان رو بزار روی فارسی
بعد فیلدهای فرمت رو اضافه کن
این نمونه ای که گذاشتی مثال پیش فرض خوده ار اس فرم هست که هنگام نصب میگذاره این دیفالتش انگلیسی هست

(۳۰-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ عصر)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من موفق شدم که با قراردادن تگ فایل ارسالی ، فایل ارسال شده رو برای دانلود قرار بدم.
چند تا نکته هست که اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید

فروشگاهی یا اصطلاحا باکسی نمودن ارسال ها
میخوام سمت راست ارسال ها شمارش ستون بیاید
میخوام مانع این بشم که نام فرستنده لینک داشته باشه و کاربر رو هدایت کنه به صفحه دیگه.چون میخوام در همون صفحه ای که لیست در حال نمایش هست کاربر روی کار ارسالی کلیک کنه و اونو دانلود کنه.
یه موردی دیگه که دارم می بینم من منو رو وصل کردم که لیست رو نشون بده اما فقط تعداد 20 تا رو نشون میده اگه ممکنه بفرمائید علتش چیه و میتونم تغییرش بدم ؟

با احترام
اگه از ارس فرم ورژن 48 استفاده منی یه قسمت در ار اس فرم داره به اسم مجموعه ها
برو توی اون قسمت فرم مورد نظرت رو تیک بزن و فعال کن و اجازه ویرایش و دسترسی و دانلود پی دی اف و سی اس وی بده
بعد منو ایجاد کن منو مورد نظر رو رو از قسمت ارس فرم مجموعه اش رو انتخاب کن و داخل منو ویرایش کن که کدوم فرم هست
چه ایتم هایی داره
این خیلی بهتر از اون جواب میده

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ghezi65 - ۱۱-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ صبح

سلام، شبتون بخیر
من یه سایت بانک اطلاعات مشاغل تهران دارم درست میکنم
سه مورد مشاغل و .... رو به صورت کشویی درست کردم و یه دکمه ارسال هم با نام جستجو گذاشتم حالا سوالم اینه که چه طوری دکمه ارسال جستجو رو به محتوای سایت لینک بدم؟
Tehran-jobs.ir
در ضمن میخوام این سه موردی که ایجاد کردم توی یه خط قرار بگیره نه زیر همدیگه اما هر چی با فایر باگ تست کردم نتونستم
ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ghezi65 - ۱۲-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ صبح

دوستان من طبق اموزش دراپ داون داینامیک رو انجام دادم اما اخر کار وقتی گزینه ذخیره رو میزنم پیغام میده یک نام یکتا برای فیلد انتخاب کنید در صورتیکه فرم تکمیل هستش و نام داره، این خطا مربوط به چ میشه؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - سعید حمزه زاده - ۱۲-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ صبح

نام رو فارسی انتخاب کردید؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۲-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ صبح

(۱۱-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ صبح)ghezi65 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، شبتون بخیر
من یه سایت بانک اطلاعات مشاغل تهران دارم درست میکنم
سه مورد مشاغل و .... رو به صورت کشویی درست کردم و یه دکمه ارسال هم با نام جستجو گذاشتم حالا سوالم اینه که چه طوری دکمه ارسال جستجو رو به محتوای سایت لینک بدم؟
Tehran-jobs.ir
در ضمن میخوام این سه موردی که ایجاد کردم توی یه خط قرار بگیره نه زیر همدیگه اما هر چی با فایر باگ تست کردم نتونستم
ممنون میشم راهنماییم کنید

توی قسمت مشخصات فرم برو یه نام براش بزار
یک نام وقتی که فرم رو میسازی میزاری اما یه نام هم میزاری تا یونیک باشه که از اونجا قبل از ذخیره نام میزاری براش