پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - aslani606 - ۲۱-۱-۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ عصر

سلام
ببخشید منظورم از اندازه ابعاد تصویر بود من نمیخوام تصویر بزرگتر از 600 * 800 ارسال بشه

باز هم ممنون

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۲۲-۱-۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ عصر

منظور حجم فایل است و نمیتوان براساس سایز تنظیم کرد

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - payman007 - ۲۳-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ عصر

با سلام
لطفا بفرمایید آیا راهی هست که همزمان با درج عدد در چند فیلد بصورت اتوماتیک مجموع آن در فیلد دیگر نمایش داده شود ( در آموزش های موجود حتما بایستی دکمه فشرده شود - هدف محاسبه خودکار مجموع اعداد است )
با تشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - saremi - ۲۳-۱-۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ عصر

سلام
آقا من تازه وارد هستم ولی یه سوال دارم درصورت امکان پاسخ بفرمایید.چطور میشه برای فرم یک دکمه تعریف کرد که پیش نمایش فرم را نشان بدهد وبعد دکمه پرینت هم برای آن پیش نمایش گذاشت.باتشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - fsdfdsf - ۲۳-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ عصر

سلام

خسته نباشید

می خوام یک سوال از کاربرا بپرسم که جواب یا خیر هست و یا بله + توضیحات

چه روشی بهتره درست کنم و چگونه؟

مثلا میشه رادیو گروپ باشه + یه فیلد مخفی ؟ آموزشش هست؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - farzadbjj - ۲۳-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ عصر

با سلام
دوست عزیز والا سوال شما رو متوجه نشدم کامل توضیح بدهید و نمونه (دمو) قرار دهید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۲۳-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ عصر

(۲۳-۱-۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ عصر)saremi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا من تازه وارد هستم ولی یه سوال دارم درصورت امکان پاسخ بفرمایید.چطور میشه برای فرم یک دکمه تعریف کرد که پیش نمایش فرم را نشان بدهد وبعد دکمه پرینت هم برای آن پیش نمایش گذاشت.باتشکر

این کار رو در آموزش گذاشته اند که قبل از ارسال بشه محتویات رو دید بعد ارسال نهایی کرد
به پست آموزشی مراجعه کنید آقای سلیمانی آموزشش رو گذاشته اند

(۲۳-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ عصر)fsdfdsf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

خسته نباشید

می خوام یک سوال از کاربرا بپرسم که جواب یا خیر هست و یا بله + توضیحات

چه روشی بهتره درست کنم و چگونه؟

مثلا میشه رادیو گروپ باشه + یه فیلد مخفی ؟ آموزشش هست؟

بله و خیر چون جواب یکی هست بهتره رادیو باتوم باشه که فقط یکی جواب داده بشه برای توضیحات هم میتونید در description خوده رایدو باتوم استفاده کنید که مقابلش توضیحات شما رو نمایش میده
یا میتونید از یک فیلد متنی free text استفاده کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - fsdfdsf - ۲۳-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ عصر

نقل قول: بله و خیر چون جواب یکی هست بهتره رادیو باتوم باشه که فقط یکی جواب داده بشه برای توضیحات هم میتونید در description خوده رایدو باتوم استفاده کنید که مقابلش توضیحات شما رو نمایش میده

خیلی ممنون

من خیلی سرچ کردم و به این رسیدم. دقیقا میخوام همچین چیزی باشه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گزینه اول خیر ، گزینه دوم بله ، اگه بله گذاشت تازه یه فیلد برای نوشتن توضیحات باشه.

اما این آموزش انگلیسی هست ، و من نه انگلیسیم خوبه نه جوملا ، متوجه نشدم.

میشه یه راهنمایی ساده بکنید. (اگر مقدوره)

(خیلی ممنون Rose)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۲۳-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ عصر

(۲۳-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ عصر)fsdfdsf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول: بله و خیر چون جواب یکی هست بهتره رادیو باتوم باشه که فقط یکی جواب داده بشه برای توضیحات هم میتونید در description خوده رایدو باتوم استفاده کنید که مقابلش توضیحات شما رو نمایش میده

خیلی ممنون

من خیلی سرچ کردم و به این رسیدم. دقیقا میخوام همچین چیزی باشه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گزینه اول خیر ، گزینه دوم بله ، اگه بله گذاشت تازه یه فیلد برای نوشتن توضیحات باشه.

اما این آموزش انگلیسی هست ، و من نه انگلیسیم خوبه نه جوملا ، متوجه نشدم.

میشه یه راهنمایی ساده بکنید. (اگر مقدوره)

(خیلی ممنون Rose)

اگه از ورزن 48 ار اس فرم استفاده کنی
در قسمت properties یه قسمت هست به اسم conditional field
که میتونید هر گزینه ای رو مخفی کنید تا وقتی که کلیک نشده باشه
اگه ورژن قدیمی تر دارید قبل از 44 آموزشش در تایپیک آموزش هست

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - saremi - ۲۴-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ صبح

جناب mohi
با تشکر از شما من اون پست رو خونده بودم ولی راجع به دکمه پرینت چیزی نبود فقط پیش نمایش بود وارسال لطفا راجع به گذاشتن دکمه پرینت اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید