پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mimfa - ۲۵-۱۰-۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ صبح

آقا مشکل حل شد
پلاگین geshi فعال بود

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۲۶-۱۰-۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ صبح

نقل قول: با سلام ودرود
فرم رو که طراحی میکنم وقتی میخوام فرم رو ذخیره کنم ارورو زیر مشاهده میشه چه باید بکنم
Please specify an unique name, using only alphanumeric characters for this component.
-------------------------------------------
ممنون اقا رضا خودم فکر کردم مشکل همین باشه نام ها به صورت انگلیسیه ولی همین ارور مشاهده میشه

درود
این میگه نام منحصر بفرد و با استفاده از الفبا لاتین .چک کنید ببینید نام های تکراری هم انتخاب نکرده باشید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - milad0098 - ۲۶-۱۰-۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ صبح

مشکل حل شد
یکم دقت کردم دیدم فرم هایی که ایجاد شده نام ندارند همین
ولی تعجبم از اینه که چرا نام نداشتند

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - hosseinimani - ۶-۱۱-۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ عصر

سلام خدمت اساتید
من فرم ساز و نصب کردم .یه مشکل دارم . وقتی که آدرس های جوملا بهینه نباشند فرم ارسال میشه ولی وقتی که آدرس ها جوملا رو بهینه میکنم بعد از ارسال فرم خطای 500 میاد. فقط تو rsform این مشکل هست دیگر صفحات سایت به خوبی کار می کنند.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - farid65 - ۹-۱۱-۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ عصر

با سلام و خسته نباشيد به دوستان...توي فرم خودم يك چك باكس دارم به اين شكل
آيا از خدمات سايت راضي هستيد؟
1-بله
2-خير

مي خوام كاربر اگر يكي از گزينه ها رو تيك زد اون يكي ديگه نتونه تيك بزنه(مي خوام چك باكسم منحصر بفرد باشه)(فقط يكي از گزينها رو بشه تيك زد)
متاسفانه نمي شه و نتونستم
بايد يك خواص و كد جاوا اسكريپت بهش داد كه بلد نيستم اگر دوستان راهنمايي كنند ممنون مي شم
اينم لينك توضيحات RSJOOMLA
Checkbox Group

(در انتها يك توضيح داده J onclick="your_function();" - this will trigger a JavaScript function when a checkbox will be clicked.) Eyes

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۰-۱۱-۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ صبح

با سلام

من یه مشکل در ارسال داده ها دارم

وقتی کاربر نام خودش رو فارسی وارد میکنه خطا میده

من نوع تکس باکس رو اجباری کردم و معتبر سازی رو حروف گذاشتم

فارسی ساز هم نصبه و فرم رو هم فارسی ساختم

وقتی اعتبار سنجی رو بر میدارم فارسی رو وارد میکنه و ثبت میشه

حالا چی کار کنم فارسی رو بتونه وارد کنه در حالیکه اعتبار سنجی هم داره؟

مشکل حل شد

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۱-۱۱-۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ صبح

اراس فرمی که استفاده میکنید اعتبارسنجش برای فارسی بهینه نشده
از یک اراس دیگه استفاده کنید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ramintbt - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ صبح

سلام خسته نباشید
من آموزش
نمایش فرم قبل از تایید نهایی در ار اس فرم RS Form
را خوندم اما نتونستم اجراش کنم
یکم مجحوله
دکمه چی بزنم؟
کد های جاوارو کجاهاشو باید ادیت کرد نسبت به فرم خودم؟
میشه دقیق تر توضیح بدین برام
خیلی به این آموزش نیاز دارم

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ صبح

سلام
از این اموزش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افراد زیادی استفاده کردند و مشکلی نداشتند.

و راجب سوال های که برای شما پیش امده
کد های جاوا رو که باید مثل تصویر اول در اموزش در تب چهارم میتونید کدهای جاوا رو وارد کنید

[تصویر:  1357759969_499_7eb303b020.jpg]

و برای اضافه کردن فیلدهای خودتون این کد را باید به تعداد فیلدها پشت سر هم کپی کنید و نام یکتای فیلد که بیت (') قرار داره رو با نام های یکتای فیلد خودت جابه جا کن

مثلا به جای 'name' نام فیلد خودتون و وارد کنید.
کد:
document.getElementById('nameP').innerHTML = document.getElementById('Name').value;

موفق باشد.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - farid65 - ۱۵-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ صبح

اقاي سليماني اگر راهنمايي كنيد ممنون مي شم از شما خيلي چيزها ياد گرفتيم مخصوصاً در مورد زحمتهاي اموزش اين فرم ساز

توي فرم خودم يك چك باكس دارم به اين شكل
آيا از خدمات سايت راضي هستيد؟
1-بله
2-خير

مي خوام كاربر اگر يكي از گزينه ها رو تيك زد اون يكي ديگه نتونه تيك بزنه(مي خوام چك باكسم منحصر بفرد باشه)(فقط يكي از گزينها رو بشه تيك زد)
متاسفانه نمي شه و نتونستم اين مورد در موارد فروش چند محصولي خيلي كاربرد دارد....
بايد يك خواص و كد جاوا اسكريپت بهش داد كه بلد نيستم اگر دوستان راهنمايي كنند ممنون مي شم
اينم لينك توضيحات RSJOOMLA
Checkbox Group

اينم لينك ديگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.