پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - baran - ۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۰۱ عصر

با سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام اطلاعاتی که در فرم وارد میشه در دیتابیس به صورت عددی ذخیره بشه، مثلا فیلد جنسیت در فرم به صورت زن و مرد مشخص میشه ولی در دیتابیس می خوام به صورت 1 و 2 ذخیره شه

دوستان عزیز کسی می دونه چه کدی برای این کار باید بنویسم و چطوری این کار را انجام بدهم؟
(از ورژن 1.4.0 RSForm استفاده می کنم.)

خیلی ممنون میشم سریع پاسخ بدین

با تشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - baran - ۱۸-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ عصر

پس چرا کسی جواب نمیده!!؟؟؟؟

من خیلی کارم فوری است !

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ صبح

سلام آقای سلیمانی
من این آموزش مخفی کردن ادامه مطلب از دید کاربران رو چندین بار خوندم و ایجاد کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما من چنین چیزی نمیخام یعنی نمیخام که یه گروه کاربران عضویت بخرن تا بتونن لینک هارو ببیند

من میخام هر کاربری که عضو میشه وبتونه صفحه ارسال پروژه رو باز کنه و پروژه خودشو ارسال کنه و بتونه تو صفحه ارسال ها فقط لیست ارسال های خودشو ببینه
مثلن من عضو سایت شدم و رفتم 3 تا پروژه آپلود کردم بعد وقتی منوی ارسال رو باز میکنم فقط لیست پروژه هایی که خودم ارسال کردم رو ببینم
و یه کاربر دیگه هم همینطور فقط ارسال های خودشو ببینه

اگه عضو نیستم وهمینطوری سایت رو دارم میبینم اون صفحه ها باز نشه و صفحه ارسال ها چیزی رو بهش نشون نده

من میخام برای فرد این اتفاق بیافته نه برای گروه
چون در این اموزش گروه کاربری و سطح دسترسی ویژه تعریف شده
من گروهی نمیخام

اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
با تشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ صبح

خلاصه تر بگم
کاربر عضو میشه صفحه درخواست ثبت پروژه براش باز میشه چندتا فایل اپ لود میکنه و فرم ارسال هارو که میبینه یا لاگین کنه
اما وقتی عضو نیست فرم ثبت پروژه براش باز نمیشه و ارسال هارو هم نمیبینه یا وقتی لاگین نکرده همینطور

ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ صبح

نقل قول: من فرمی دارم که برای خرید بیمه هست
کاربر مبلغ بیمه را وارد می کنه و بعد روش پرداخت را ، روش پرداخت ماهانه،سه ماهه،شش ماهه و سالانه می باشد.
می خواهم وقتی روش ماهانه و سایر روش ها را انتخاب کرد مبلغ نهایی محاسبه شود
مثال : ملبغ بیمه 50 روش پرداخت سه ماهه مبلغ نهایی : 150

آموزش این کار قبلا منتشر شده اگر نتونستید مثل آموزش پیش برید باید درخواست بدید براتون انجام بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: چطور میشه توی فرم ساز rs فونتها رو و اندازه ها شونو تغییر بدم؟

از قسمت طرح بندی افزونه میتونی هرچی که مربوط به ظاهر فرم هست تغییر بدید

نقل قول: من میخوام اطلاعاتی که در فرم وارد میشه در دیتابیس به صورت عددی ذخیره بشه، مثلا فیلد جنسیت در فرم به صورت زن و مرد مشخص میشه ولی در دیتابیس می خوام به صورت 1 و 2 ذخیره شه

در ایتم های کلید رادیویی به این شکل وارد کنید (تست کردم جواب داد)
کد:
1|زن
2|مرد

اون لینک جواب من به این سوال شما بود

نقل قول: من یه فرم دارم به اسم سفارش پروژه میخام این فرم تا زمانیکه کاربر ثبت نام نکرده و یا لاگین نکرده باز نشه و کاربر نتونه مشخصاتش رو وارد و پروژه رو بفرسته
چطوری میتونم این کارو بکنم؟

برای این موردی که شما میخوای فکر کنم قبلا هم گفتم
از اراس تیکت ، افزونه CB و یا افزونه های ایجاد پروفایل برای کاربر استفاده کنید

این مورد ربطی به اراس فرم نداره بهتر در انجمن رفع مشکلات یک پست جدید ایجاد کنید شاید دوستان نظر بهتری داشته باشند
چون انگار هیچکدوم از مدیران حواسشون به این تایپک نیست.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ صبح

اخه من اصن نمیخام پروفایل بسازم یه کار ساده میخام انجام بدم فقط یه فرم برای کاربر عضو یا لاگین شده نشون داده باشه
بازم ممنون که وقت گذاشتید و پاسخم رو دادید بازم سرچ میکنم نتیجه گرفتم اعلام میکنم
بازم ممنون

flower

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ صبح

نقل قول: من اصن نمیخام پروفایل بسازم یه کار ساده میخام انجام بدم فقط یه فرم برای کاربر عضو نشون داده باشه

اگه این کارت و راه میندازه این خوبه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - baran - ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ عصر

کد:
Quote:
من میخوام اطلاعاتی که در فرم وارد میشه در دیتابیس به صورت عددی ذخیره بشه، مثلا فیلد جنسیت در فرم به صورت زن و مرد مشخص میشه ولی در دیتابیس می خوام به صورت 1 و 2 ذخیره شه

در ایتم های کلید رادیویی به این شکل وارد کنید (تست کردم جواب داد)
Code:
1|زن
2|مرد
سلام
خیلی ممنون از راهنمایی تون
راستش من برای چند فیلد که از نوع لیست کشویی (پایین افتادنی) هستند این کار و میخوام انجام بدهدم و اگر این کاری که فرمودین انجام بدهم در فرم هم به جای متن آیتم ها اعداد را نمایش می دهد.

خیلی ممنون میشوم را هنمایی کنید.

باتشکر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ عصر

همون جواب میده
1| زن و 2| مرد
کلا هرچی سمت راسته | در دیتابیس ذخیره میشه و هرچی سمت چپ | به کاربر نشون داده میشه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۲۰-۷-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ صبح

سلام آقای سلیمانی

این پلاگین که گذاشتید کامپوننتش رو هم میخاد و تجاریه
Joomla_1.6-3.x_plg_nicecontentaccess-lite_v1.02.zip
من یه کار دیگه کردم
یه مطلب خاص درست کردم و سطح دسترسی ش رو گذاشتم
registerd
تو منو هم که قرار دادمش سطح دسترسی رو هم
registerd
گذاشتم درست شد

اون پلاگین اگه کامپوننتش باشه خیلی عالیه یه فیلم آموزش و چندین سایت که نویسنده همون کامپوننت توضیح داده بود رو دیدم ولی تجاری بود