پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۲۲-۶-۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ صبح

سلام آقای سلیمانی ببخشید دوباره مزاحم میشم
ولی من فرم رو ساختم تو سایت هم نشون میده
یزارید کاملتر بگم
من یه فرم ساختم توش ثبت نام صورت میگیره و همه مشخصات وارد میشه و عضو پروژهای خودش رو هم وارد میکنه و دکمه ثبت رو میزنه و در دیتا بیس ذخیره میشه
بعد حالا میخام وقتی عضو وارد همون فرم میشه اطلاعات پروژه اش رو در یک گریدویو همون پایین صفحه ببینه و همیشه هم وارد همون فرم میشه ببینه تعداد پروژه هاشو حالا اگه پروژه ای اضافه کرده هم تو لیست بیاد
مثه همون روشی که توی اموزش گفتید که دکمه بعدی داشت وارد یه صفحه میشد بعد مشخصات رو میدی مطمئن میشد دکمه ثبت رو میزد
حالا میخام به جای اون فیلد متنی ساده ؛ گیریدویو باشه (جداولی مثله اکسل)و همیشه در صفحه نشون داده بشه
باید کد ارتباط با دیتابیس بنویسم؟

متوجه توضیح تون نشدم شرمنده
Blush

این کاری که گفتین رو انجام دادم
خواص منو > نمایش فرم > فرم دلخواه

اما وقتی فرم رو باز میکنم این خطا رو میده
ALERTNOTAUTH

البته یه نکته این که هر کاربر فقط پروژهای خودشو ببینه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ صبح

درست شد فمیدم چی کار کنم مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

واقعا سپــــــــــــــــــــــــــاس فراوان

RoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRose:rose

یه سوال دیگه میشه اینو خصوصی کرد که هر کاربر فقط اطلاعات خودشو ببینه؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ صبح

با سلام
وتشکر دوباره
من فرم ارسال ها رو دارم و فرم ثبت نام رو هم دارم به همون روشی که گفتید درست کردم و نتیجه رو بدست آوردم و ممنونم از راهنمایی های خوبتون
تازه متوجه جریان چیه و چیکار کنمBlush
حالا یه سوال دیگه داشتم
میشه اون ارسال هارو که در یه فرم دیگه نمایش میده پایین همین فرم ثبت نام دید؟
البته هر کاربر منحصر فیلدهای خودشو ببینه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - shervin_20 - ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ عصر

از دوستان کسی میتونه چنین فرمی برای ما ایجاد کنه ؟ هزینه اش پرداخت میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۰۱ عصر

درود
با آقای محمد سلیمانی تماس برقرار کنید.اگر ممکن باشه براتون انجام میدهند

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۴-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ عصر

نقل قول: ارسال کننده shervin_20 - دیروز ۰۹:۴۸ صبح
از دوستان کسی میتونه چنین فرمی برای ما ایجاد کنه ؟ هزینه اش پرداخت میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و خسته نباشید من به شما قول دادم که در ساخت فرم بهتون کمک کنم اما به دلیل مشکلات پیش امده که کاملا هم غیر منتظره بود
موفق نشودم براتون این کارو انجام بدم اما تا جایی که انجام داده بودم را براتون در پیام خصوصی ارسال کردم.
خودتون شروع به ساخت کنید و موردی اگر مشکلی بود مطرح کنید تا در فرصت های کوتاهی که on میشم با کمک خودتون تمومش کنیم.

نقل قول: ارسال کننده mohi - دیروز ۱۲:۲۶ صبح
با سلام
وتشکر دوباره
من فرم ارسال ها رو دارم و فرم ثبت نام رو هم دارم به همون روشی که گفتید درست کردم و نتیجه رو بدست آوردم و ممنونم از راهنمایی های خوبتون
تازه متوجه جریان چیه و چیکار کنمBlush
حالا یه سوال دیگه داشتم
میشه اون ارسال هارو که در یه فرم دیگه نمایش میده پایین همین فرم ثبت نام دید؟
البته هر کاربر منحصر فیلدهای خودشو ببینه

راستش من هیچوقت درگیر این موضوع نبودم .
ولی حدسم اینه که از طریق فیلتر کردن نام کاربر بشه این کارو انجام داد.
همونطور که گفتم چند روزی0 وقت نمیکنم اما حتما اینو برسی میکنم اگر شد در قالب آموزش منتشرش میکنم.
موفق باشید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۲۵-۶-۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ عصر

با سلام اگه آموزشش رو بزارید که واقعا ممنون میشم
باتشکر از وقتی که میزارید و پرسش هام پاسخ میدیدRose

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - farid65 - ۲۶-۶-۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ عصر

با سلام ..من توي فرم ساخته شده توسط ار اس فرم 4 فيلد دراپ دان (كه 2 به 2 بهم مربوطند) طبق آموزش ساختم
يكيش (استان ------شهر)
بعدي (مجموعه آگهي -------زير مجموعه آگهي)

مشكلم اينه كه با هم كار نمي كنند ...و اگر با هم توي فرم باشند قاطي مي شه ..تنهايي كار مي كنند يعني اگر 2 تاشونو غير فعال كنم (مثلان استان ----شهر )ديگري راحت كار مي كنه
البته من نمي دونم توي قسمت جاوا اسكريپت كه چه جوري بايد براي چند تا دراپ دان وابسته بهم كد گذاشت ؟مشكل من احتمالان همينه ؟؟؟؟اگر راهنماييم كنيد ممنون مي شمOk اگر يك مثال ساده هم باشد كه عاليه

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۷-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ صبح

سلام من فرمی که برام ارسال کردید برسی کردم
مشکل شما اینه که نام یکتای "انتخاب مجموعه شغلي" و "استان" رو یکی قرار دادید.
یکی را تغییر دهید و همین تغییر را در کدهای جاوا هم اعمال کنید

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - farid65 - ۲۷-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ صبح

اقاي سليماني تشكر مي كنم اصلان حواسم به نام يكتاشون نبود مشكلم حل شد ممنون