پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۳-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ صبح

فکر میکنم در کدهای جاوا اسکریپت نام های یکتا را به درستی تغییر ندادید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۶-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ صبح

سلام
من یه سوال داشتم
میخام تو فرم وقتی کاربر دکمه ارسال اطلاعاتش رو زد و در دیتا بیس ذخیره شد یه دکمه هم وجود داشته باشه دکمه نمایش اطلاعات کمه بتونه چیزهایی که رو. که ثبت کرده ببینه و اطلاعات در گیرید ویو نمایش داده باشه
چیزی مثه کوئری که در سی شارپ میشد انجام داد تو جوملا نمیدونم چط.ری میشه انجام داد من آر اس فرم نصب کردم و همه فرم هامو ساختم و نیاز به این کار دارم میشه راهنمایی کنید
ممنون میشم کمک کنید خیلی نیاز فوری دارم
ممنون

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۶-۶-۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ صبح

سلام اگر منظورتون نمایش اطلاعات قیل از ارسال فرم هست آموزشش و قبلا در انجمن منتشر کردم در اموزشهای اراس
اگر منظورتون بعد از نمایش هم هست از خواص منو > نمایش فرم > فرم دلخواه را انتخاب کنید
فقط نمایش کلی هست اگر میخوای هر کاربر پروفایل داشته باشه از این روش نمیشه و منم تو این زمینه کار نکردم
اما یه میتونید از اراس تیکت رو هم تست کنید شاید به کارتون بیاد

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۱۶-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ صبح

آموزشتون رو دیدم برای قبل از ارسال بود خیلی کامل و مفید بود و متشکرم
بله منظورم بعد از ارسال بود که کاربر یه سری اطاعات خاص رو انتخاب رو کنه و بتونه ببینه
روش خواص منو و نمایش فرم رو امتحان میکنم و بعد ار اس تیک رو هم همینطور تست میکنم
باز هم ممنونم که کمکم کردید
اگه به مشکل برخورد بازهم مزاحمتون میشم
بازم ممنونم

واقعن کمکم کردید
سپاس فراوان

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۶-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ صبح

واقعا خوشحالم که تونستم کمک هرچندکوچک کرده باشم
اگر برنامه نویسی بلد هستید و فرصت دارید
یه ماژول بنویسید که فیلدها رو از دیتا بیس فراخوانی کنه و نمایش بده اگرهم عمومی منتشرش کنید به خیلی ها کمک کردی
راستش من تا یه جاهایی پیش رفتم اما وقتم اجازه نداد بیشتر روش کار کنم
اگر کسی خواست ادامه بده sop کارهامو در اختیارش میذارم به شرطی که کارو تجاری عرضه نکنه...

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - masoud6123 - ۱۷-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ عصر

با سلام به همه دوستان
من تازه كار با اين فرم ساز رو شروع كردم
يه فرم ساختم و مي خوام زماني كه كاربر فرم را تكميل كرد و دكمه ارسال رو زد يه ايميل به مدير سايت و يه ايميل به كاربر ارسال شه
تنظيمات ايميل مديران و ايميل كاربران رو انجام دادم
اما زماني كه دكمه ارسال رو ميزنم دو تا يغام مياد كه ميگه قسمت اصلی ایمیل خالی است
نمي دونم بايد چه كار كنم
ممنون ميشم راهنماييم كنيد
از جوملا 2.5 و روي هاست اين كار انجام ميشه
با تشكر

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۸-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ صبح

سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mohi - ۲۱-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ عصر

باسلام
یه سوال دیگه داشتم
در قسمت ارسال ها در کامپوننت ار اس فرم در بخش مدیریت میشه که تمامی ارسال هارو در یک لیست دید
حالا سوالم اینه که میشه همچین لیستی هم در فرم برای کاربر داشت که کاربر بتونه در یک لیست پروژهایی رو که ارسال کرده همون پایین صفحه ببینه و این لیست همیشه باشه ینی وقتی کاربر فرمش رو باز کرد این لیست نمایش داده بشه یا دکمه باشه دکمه رو زد نشون بده
شبیه همین عکسی که در بخش مدیریت هست
[تصویر:  45983574797622174526.png]

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ELAHE92 - ۲۲-۶-۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ صبح

من سوال دارم جرا کسی آن نیست؟

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۲۲-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۵۸ صبح

نقل قول: باسلام
یه سوال دیگه داشتم
در قسمت ارسال ها در کامپوننت ار اس فرم در بخش مدیریت میشه که تمامی ارسال هارو در یک لیست دید
حالا سوالم اینه که میشه همچین لیستی هم در فرم برای کاربر داشت که کاربر بتونه در یک لیست پروژهایی رو که ارسال کرده همون پایین صفحه ببینه و این لیست همیشه باشه ینی وقتی کاربر فرمش رو باز کرد این لیست نمایش داده بشه یا دکمه باشه دکمه رو زد نشون بده
شبیه همین عکسی که در بخش مدیریت هست
تصویر به اندازه 51% (498x118) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (1015x239) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.
[تصویر: 45983574797622174526.png]

سلام
خواص منو > نمایش فرم > فرم دلخواه

نقل قول: من سوال دارم جرا کسی آن نیست؟

قرار نیست با کسی چت کنید سوالات و بپرسید جواب داده میشه