پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: {ويژه} رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform (/thread-7693.html)

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - ddav - ۲۹-۴-۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ صبح

سلام و و قت شما بخیر
بابت آموزش های عالی و زحمت های باارزش شما واقعا سپاسگزارم. خیلی استفاده بردم
من یک مشکل دارم ! میخوام کاربر اطلاعات فرم پر شده توس آر ای فرم رو بتونه ویرایش کنه. xform رو نصب کردم اما امکان دسترسی به آر اس رو نداره !

breezing رو نصب کردم ، اون هم مشکلات دیگه ای داره.
آر اس خیلی منظم تر و جمع و جور تر هست. لطفا اگر راهی برای امکان ویرایش اطلاعات آر اس فرم هست راهنماییم کنید.
سپاس

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - Reza Ganji - ۲۹-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ صبح

من فکر میکنم برای ثبت نام از ماژول ثبت نام کامیونیتی بیلدر استفاده کنید بهتره باشه چون حالت پروفایل داره و کاربر میتونه مشخصاتش رو ویرایش کنه.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - meysam1370 - ۱۲-۵-۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ صبح

سلام. من یه فرم درست کردم که متصل به درگاه زرین پال هست. توی اون از Chek box استفاده کردم ولی گزینه خیلی زیادن. چجوری میشه گزینه ها رو توی چند ردیف قرار داد که طول فرم کم شه؟

اینم لینک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mrt69 - ۱۲-۵-۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ صبح

باید قالب فرمتونو دستکاری کنید و مثلا 2 ستونه یا 3 ستونه اش کنید و ایتم ها رو توی چندین ستون قرار بدید

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - meysam1370 - ۱۲-۵-۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ صبح

خب چجوری باید 3 ستونه کنم؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - محمدسلیمانی - ۱۴-۵-۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ صبح

سلام قبلا توضیح داده شده است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - meysam1370 - ۱۴-۵-۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ صبح

(۱۴-۵-۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ صبح)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قبلا توضیح داده شده است

ببخشید این توضیحی که اینجا ارائه دادید توی فرم متصل به درگاه زرین پال هم کاربرد داره؟
آخه کد هاش به شکل زیرن.کجا رو حذف کنم؟
من می خوام چک باکس هام توی سه ردیف باشن.

<div class="componentheading">{global:formtitle}</div>
{error}
<div>
<!-- Do not remove this ID, it is used to identify the page so that the pagination script can work correctly -->
<div id="rsform_22_page_0">
<div class="formField rsform-block rsform-block-mahsulat">
{mahsulat:caption} (*)<br/>
{mahsulat:body}<br/>
{mahsulat:validation}
{mahsulat:description}<br/>
</div>
<div class="formField rsform-block rsform-block-size">
{size:caption}<br/>
{size:body}<br/>
{size:validation}
{size:description}<br/>
</div>

اینم لینک:

صفحه پرداخت آنی ناز

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - mal2moh - ۱۴-۵-۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ عصر

سلام
مشکلی که در این فرم ساز بعضی وقتا پیش میاد که فرم هایی که ارسال میشه توی مدیریت ساعت و زمانشون کلا صفر نشون داده میشه و اطلاعاتی هم دریافت نمیکنه
به نظر شما مشکل چیه ؟

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - سعید حمزه زاده - ۳۱-۵-۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ عصر

یک سوال که مطمئنا مشکل هر کاربری هست!
وقتی در RSform قصد این رو داشته باشیم که پیامک ارسال بشه، در قسمت اسکریپت فرم دستورات ارسال پیامک نوشته میشه!
تا اینجا هیچ مشکلی نیست و به درستی کار میکنه! اما مشکل وقتی بوجود میاد که کاربر قصد داشته باشه در فرم از پرداخت بانکی مثل ملت استفاده کنه!
اونموقع هست که این دو اسکریپت با هم تداخل پیدا میکنن و بعد از ارسال پیامک صفحه سفید میشه و به صفحه پرداخت نمیره! وقتی دستورات اسکریپت پیامک حذف بشه، میره به صفحه بانک جهت پرداخت!!!
مشکل وقتی میتونه حل بشه که پلاگین پرداخت کد نشده باشه و در فایل صفحه بازگشت از بانک، که کد پیگیری و شماره تراکنش نمایش داده میشه، دستورات ارسال پیامک هم نوشته بشه تا همون موقع پیامک ارسال بشه!
اما همه پلاگین ها رو کد میکنند!
چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟!

رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - gilar - ۲-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ عصر

با سلام
من می خواهم از کدهای جی کوئری در rsform استفاده کنم
در قسمت جاوااسکریپت کدهام درج کردم ضمننا فایل های js , css را هم در در مسیری کپی کردم و ابتدای قسمت جاوااسکریپتم فراخوانی کردم بعد یک textbox اضافه کردم و در قسمت خواص اضافه کد onclick="f1()"; قرار دادم ولی کار نمی کنه میشه راهنمایی کنید
با تشکر Eyes