پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: ماژول های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-67.html)
+---- انجمن: ماژول های انگلیسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-68.html)
+---- موضوع: نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner (/thread-7450.html)

صفحه‌ها: 1 2

نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - Reza Ganji - ۶-۵-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ عصر

Module Joomla 2.5 joomla 3.0

[تصویر:  1343350461_1_1f8c4e0ac2.png]

درود
توسط این ماژول رایگان جوملا میتوانید بنر دلخواه و یا هر ماژولی را بصورت شناور در کنار سایت بطوری که با اسکرول صفحه حرکت کند و در دید کاربر باشد نمایش دهید.

ویژگیهای ماژول :
سازگار با جوملا 2.5 و 3 به بالا
قابلیت نمایش هرگونه ماژول (HTML سفارشی و منوها و آیکن های سایت های اجتماعی و بنرهای تبلیغاتی)
قابلیت تنظیم جهت شناوری و سرعت شناوری
مدیریت آسان
و...

کد:
Extensions features

Compatibility with Joomla 1.6, 1.7 and Joomla 2.5
    Selectable any module for floating (Custom HTML, Menu, Social Icons, Banners...)
    Adjustable positions for floating (Top and Bottom).
    Adjustable speed/Stop floating
    Unlimited Menu modules
    Easy and friendly back-end administration.
    Cross Browser Support: IE7+, Firefox 2+, Safari 3+, Chrome 8+, Opera 9+

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از لود کامل سایت دمو ، بنر شناور را در سمت راست مشاهده خواهید کرد.

RE: نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - aidindph - ۵-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ عصر

نسخه 1.1.1 از لینک زیر :

RE: نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - mahdisnet - ۳-۴-۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ عصر

سلام
خیلی دنبال این افزونه گشتم
حالا هم که پیداش کردم کار نمیکنه یا شاید هم من نمی دونم باید چیکارش کنم
اگه نیاز به تنظیم خاصی داره راهنمایی بفرمائید لطفا
SosJoomla 2.5

RE: نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - Pourdaryaei - ۳-۴-۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ عصر

آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید ، اگر باز هم مشکل داشتید در انجمن پشتیبانی مشکل خودتون رو دقیق عنوان کنین

RE: نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - mahdisnet - ۴-۴-۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ عصر

سلام ممنون از پیگیری شما
من از همون اول آخرین نسخه را نصب کردم
بعد از نصب وارد مدیریت ماژول شدم
سمت چپش یه ماژول بهش اختصاص دادم
اندازه هم تعیین کردم
منتشر کردم
اما هیچ نمایشی در سایت وجود نداذه...

RE: نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - مسعود معمار - ۲۰-۶-۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ صبح

کار نمیکنه ، چقد خوشحال شده بودم که چنین چیزی دارم دانلود میکنم
حیف شد

RE: نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - Reza Ganji - ۲۰-۶-۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ عصر

درود
چرا کار میکنه و من این رو یادم هست تست کردم البته یادم هست کمی اذیت کرد.شما دمو سازنده رو ببینید درست کارمیکنه.

RE: نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - مسعود معمار - ۱۸-۷-۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ عصر

کار نمیکنه ، متاسفانه
:-(

RE: نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - مسعود معمار - ۲۱-۷-۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ عصر

آقای مهندس ، لطفا یک بار دیگه این افزونه رو نصب کنید و روش کار کردن با اون رو به ما هم آموزش بدید
هر کاری میکنیم توی سایت نشون داده نمیشه

RE: نمایش شناور بنر و ماژول وتصویر با BT Floating Banner - moas - ۱۹-۱۲-۱۳۹۴ ۰۹:۳۳ عصر

موقعیت ماژول را debug قرار دهید بصورت صحیح نمایش داده می شود.