پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
قالب کاملا فارسی و رایگان جوملا( تست شده بر روی جوملا 2.5 ) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: قالب های جوملا 2.5 (/forum-111.html)
+----- انجمن: قالب های فارسی جوملا 2.5 (/forum-113.html)
+----- موضوع: قالب کاملا فارسی و رایگان جوملا( تست شده بر روی جوملا 2.5 ) (/thread-7148.html)

قالب کاملا فارسی و رایگان جوملا( تست شده بر روی جوملا 2.5 ) - javad.persia - ۱۷-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ عصر

با سلام خدمت دوستان

قالبی که قصد دارم برای شما عزیزان قرار بدهم کاملا فارسی است

این قالب توسط خوده من طراحی و آماده شده و امیدوارم بتوانم رضایت شما را جلب کنم

لازم به ذکر است این قالب بر روی جوملا 2.5 تست شده و به طور کامل جواب داده است با این حال اگر مشکلی در هنگام کار با این قالب برای شما پیش آمد بسیار خوش حال می شویم که اعلام بفرمایید

[تصویر:  72700244654870526315.jpg]

در صورت نیاز به هرگونه شخصی سازی و یا سفارش قالب یک پیغام خصوصی در همین انجمن یا به ایمیلم Javad.Robotics@gmail.com ارسال کنید

با تشکر ...

پست ویرایش شد**فایل پیوست شد**

RE: قالب کاملا فارسی و رایگان جوملا( تست شده بر روی جوملا 2.5 ) - mahan - ۱۷-۴-۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ عصر

با سلام
لطفا یک دمو هم قرار دهید

با سپاس

RE: قالب کاملا فارسی و رایگان جوملا( تست شده بر روی جوملا 2.5 ) - محمدرضا بهارلو - ۱۷-۴-۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ عصر

سلام دوست عزیز
لطفا قوانین را رعایت کنید و لینک دمو قرار دهید
درضمن قالب را در انجمن قرار دهید تا دوستان راحت تر استفاده کنند

موفق و پیروز و سربلند باشید Rose

RE: قالب کاملا فارسی و رایگان جوملا( تست شده بر روی جوملا 2.5 ) - javad.persia - ۱۸-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ صبح

با تشکر از دوستان
تا فردا دمو هم گذاشته می شود

RE: قالب کاملا فارسی و رایگان جوملا( تست شده بر روی جوملا 2.5 ) - Reza Ganji - ۱۹-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ صبح

برای قالب هایی که بصورت شخصی تهیه میشوند حتما نیازی به دمو نیست و قرار دادن تصویری از قالب کفایت میکند.ولی برای قالب های شرکتی که در سایت سازنده دارای دمو هستند دمو نیاز است.
اگر کسی هم مایل بود میتواند برای قالبی که بصورت شخصی تهیه کرده بود دمو قرار دهد.