پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
درخواست راهنمایی در مورد ماژول پربحث ترین Jcomment - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: درخواست راهنمایی در مورد ماژول پربحث ترین Jcomment (/thread-7116.html)

درخواست راهنمایی در مورد ماژول پربحث ترین Jcomment - arash2860 - ۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ عصر

سلام
وقت بخیر
بنده از ماژول زیر برای ایجاد بخش پر بحث ترین مطالب استفاده می کنم ...
این ماژول در دوره زمانی معین مطالبی رو که بیشتر نظرات را در جی کامنت داشته اند و پر بحث بوده اند به صورت لیست نمایش می دهد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما هر چقدر تنظیمات این افزونه رو تغییر می دهم هیچ خروجی ای ایجاد نمی کند.

از اساتید و دوستان تقاضا دارم در این مورد راهنمایی بفرمایند.
با سپاس

در ضمن بنده از جی کامنت نسخه JComments 2.2.0.2 ترجمه آقای حسینی پارسا استفاده می کنم ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: درخواست راهنمایی در مورد ماژول پربحث ترین Jcomment - Reza Ganji - ۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ عصر

شما بعد از ایجاد تغییرات کش مرورگر و جوملا را خالی کردید ؟

RE: درخواست راهنمایی در مورد ماژول پربحث ترین Jcomment - arash2860 - ۱۶-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ صبح

[تصویر:  57422361953029087637.jpg]

RE: درخواست راهنمایی در مورد ماژول پربحث ترین Jcomment - arash2860 - ۱۶-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ صبح

با خالی کردن کش ها نیز ماژول خروجی ایجاد نکرد
اساتیدی که در سایتشون از جی کامنت استفاده می کنند لطفا این ماژول رو نصب و بررسی بفرمایند
تقریبا توی فروم ها ماژول برای پربحث ترین مطالب کم معرفی شده
و اگر هم باشه با جی کامنت که در سایت های ایرانی به وفور استفاده می شه هماهنگ نیستن

RE: درخواست راهنمایی در مورد ماژول پربحث ترین Jcomment - arash2860 - ۱۶-۴-۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ صبح

نکته جالب اینکه دو ماژول دیگه ی جی کامنت که در سایت بالا اومده هم بعد از نصب خروجی نمی دن ...
این در حالی است که بنده ماژول های دیگه رو می تونم نصب کنم و به درستی کار می کنند.
در جستجویی که در فروم این ماژول ها داشتم به یه مورد مشابه مثل مشکل خودم برخوردم ...
ادمین فروم هم در یه خط جواب داده ... اما خب بنده متوجه نشدم منظورش کدام قسمت کامپوننت جی کامنت هست ...
لطفا به متن مشکل این کاربر در فروم زیر یه نگاه بندازید خیلی کامل و جامع سوال رو توضیح داده ...