پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول نمایش محصولات در ویرچومارت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: ماژول نمایش محصولات در ویرچومارت (/thread-6984.html)

ماژول نمایش محصولات در ویرچومارت - ehsan2 - ۷-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ عصر

سلام
ماژولی داریم که یک سری محصولات در ویرچومارت رو در موقیتی خاص بنمایش بزاره؟:
ترجیها فارسی
ممنون

RE: ماژول نمایش محصولات در ویرچومارت - Reza Ganji - ۸-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ صبح

بله
فکر میکنم در انجمن قبلا چنین افزونه ای منتشر شده باشه.البته افزونه فارسی ندیدم.
خود ویرتومارت باید برای این منظور ماژول داشته باشه ولی میتونید افزونه های ویرتومارت را در لینک زیر مشاهده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند نمونه رایگان رو در زیر میتونید ببینید چون همه رایگان نیستند :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماژول نمایش محصولات در ویرچومارت - zahra_no - ۱-۷-۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ عصر

همه اینا که برای جوملا 1.5 هست

میشه اگه ماژولی هست برای نمایش محصولات در جوملا 2.5 هم لطف کنین بزارین

RE: ماژول نمایش محصولات در ویرچومارت - Reza Ganji - ۲-۷-۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ صبح

دیگه من لینک تمامی افزونه ها رو گذاشتم که در جوملای جهانی موجود هست.
البته خود ویرتومارت بصورت پیش فرض فکر میکنم ماژول ساده ای برای نمایش محصولات داشته باشه.
البته من زیاد با ویرتومارت کار نکردم ولی اگر نصب کنید میتونید لیست ماژول ها رو ببینید ایا افزونه ای اضافه شده در این مورد یا خیر.