پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پیدا کردن آدرس فرم و نسبت دادن ادرس فرم به یک عکس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: پیدا کردن آدرس فرم و نسبت دادن ادرس فرم به یک عکس (/thread-6973.html)

پیدا کردن آدرس فرم و نسبت دادن ادرس فرم به یک عکس - hessam - ۷-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ صبح

سلام
فکر کنم عنوان موضوع گویای همه چیز بود من با جوملاJoomla 1.5کار می کنم و با بیریزنگ فرم یه فرم ساختم البته زیاد بلد نیستم باهاش کار کنم
می خوام بدونم چه جوری میتونم از فرم یه url بگیرم و اونو به به یه عکس نسبت بدم و با کلیک کردن روی اون عکس یه صفحه باز میشه که اندازه اش دقیقا اندازه فرمه ...
باید چی کار کنم ؟

RE: پیدا کردن آدرس فرم و نسبت دادن ادرس فرم به یک عکس - golbazi - ۷-۴-۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ صبح

درود
شما فرمی که ساخته اید در سایت مشاهده می کنید
یعنی رفتید یک منو برای فرم ساز خود بسازید و مشاهده کنید فرم ساخته شده را!
در این صورت براحتی هم مسیر فرم رو پیدا می کنید
و به راحتی تصویری که بکار می برید رو به این فرم لینک دهید
Ok

RE: پیدا کردن آدرس فرم و نسبت دادن ادرس فرم به یک عکس - Reza Ganji - ۸-۴-۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ صبح

در این مورد شما میتونید یک منو بسازید و به فرم لینک بدید و بعد وقتی رو منو کلیک کنید به فرم ساخته شده میروید و میتونید لینک رو کپی و استفاده کنید.
حالا بحث اینجاست شاید شما نخواهید منو در سایت نمایش داده شود و فقط لینک رو نیاز دارید.
برای این منظور یک منو بسازید مانند منو اصلی یا منو بالا و برای اینکه قاطی نکنید اسمش رو بزارید منو مخفی.
حالا در این منو مخفی منوهای دلخواه رو که فقط لینکشون رو لازم دارید ایجاد کنید و در سایت منتشر کنید و وقتی لینک های دلخواه رو بدست اوردید به مدیریت ماژول ها برید و منو مخفی که ساخته اید در یک موقعیت غیر قابل نمایش قرار دهید و البته میتونید موقعیت دلخواه رو بصورت دستی وارد کنید مثلا user100 و در این صورت منو در قالب نمایش داده نمیشود ولی لینک ها فعال هستند و کار میکنند.
برای راحتی میتونید یکی از منوهای موجود را که استفاده نمیکنید استفاده کنید.