پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 2.5 (/forum-117.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 2.5 (/forum-119.html)
+----- موضوع: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 (/thread-6851.html)

صفحه‌ها: 1 2

ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - امید - ۲-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ صبح

امروز یکی از دوستانمون توی انجمن درخواست یه ماژول اسلایدشوی سه بعدی با افکت زیبا و سایه دار داد که من ماژولی که توی آرشیو داشتم رو دیدم و به ایشون هم معرفی کردم ولی حیفم اومد که این ماژول فوق العاده رو به دوستان هم معرفی نکنم.

Module Joomla 1.5 :j16: :j17: Joomla 2.5
فعلا فقط نسخه 1.5 این افزونه فارسی شده هستش ولی وقت کنم انشالله نسخه 2.5 اون رو هم فارسی سازی خواهم کرد.

اسکرین شات:
[attachment=4460]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه پارسی در پیوست ها بانام full_galery_3D_J15.zip قرار داده شده.

موفق باشید، یاعلی|

RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - محمد آهنگی - ۲-۴-۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ صبح

همونی که میخواستم واقعا ممنون .دکمه تشکر کافی نبود .معذرت میخوام .امیدوارم خلاف مقررات نباشه واعتبار منفی به ما ندید.
بازم ممنونم.RoseBravo

RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - zaban26 - ۲-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ صبح

این جاوا اسکریپت هست یا وابسته به فلش پلیر هست ؟

RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - امید - ۲-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ صبح

اگر در دمو هم ببینین تبدیل به فلش میشه تصاویر.

|یاعلی|

RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - محمد آهنگی - ۳-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ عصر

ادرس عکس رو میدم ولی نمایش داده نمیشه .

public_html/images/stories/slideshow/header002..jpg

RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - امید - ۳-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ عصر

بله، احتمالا باید نسخه فارسی شده مشکل داشته باشه. در اولین فرصت تست و درستش میکنم.
برای حل مشکل شما نسخه اصلی افزونه که در تاپیک اول پیوست کردم رو نصب کنید و در تنظیمات ماژول گزینه ی "Select default module template" یا همون انتخاب قالب ماژول رو روی "پیشفرض" قرار بدین و ذخیره کنید.

|یاعلی|
البته الان که سایتتون رو دیدم که اسلایدشو مشکلی نداره و اجرا میشه که!

RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - محمد آهنگی - ۳-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ عصر

ادرس عکس رو میدم نشون نمیده و همچنین اون تنظیماتی که میگید رو روی پیش فرض قرار میدم وخودش دوباره تغیر میکنه.
بله نسخه فارسی ایراد داره تقریبا میشه گفت خیلی موفقیت امیزتر هست نسخه اصلی امیدوارم بتونم عکس رو هم بهش بدم.

RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - امید - ۳-۴-۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ عصر

باید تصویرتون رو در مسیر images\yj_piecemaker آپلود کنین که البته باید با اندازه ای که برای اسلایدشوتون تعیین کردین باشه.
سپس از تنظیمات ماژول برای هر کدوم از تصاویرش از قسمت(مثلا برای تصویر 3) "Select Slide 3 media" عکستون رو انتخاب کنید و بعد از وارد کردن عنوان، توضیحات و لینک تصویر ماژول رو ذخیره کنید.

|یاعلی|

RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - محمد آهنگی - ۶-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ عصر

با عرض سلام وخسته نباشید .متسفانه مثل اینکه توی اینترنت اکسپرو نمایش داده نمیشه .چکار باید کرد.با اضافه کردن کد ویا اینکه با پلاگین خاصی میشه حلش کرد.خیلی برای تنظیماتش وراه اندازیش زحمت کشیدم.

RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5 - unique2009 - ۷-۴-۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ صبح

با سلام من نمیدونم کدوم یکی رو نصب کنم هر کدوم رو نصب میکنم تو حالت نمایش فقط متن خودش رو نشون میده و من هز اسلایدی رو بخوام انتخاب کنم از کجا این کار رو انجام بدم؟