پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
چند تا مشکل با سایت جوملا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: چند تا مشکل با سایت جوملا (/thread-673.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: چند تا مشکل با سایت جوملا - سینا افشار - ۱-۱-۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ عصر

(۱-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ميتوانيد از ماژولي كه در پيوست قرار داده شده استفاده كنيد البته اگر دوستان ماژول بهتري ميشناسند معرفي كنند!
................... ..براي تنظيمات كمي حوصله كنيد تا به صورت دلخواه شما نمايش داده شود.

خیلی متشکرم
یه مشکل دیگه هم اینه که خبر های خطی مثل گوناگون و اقتصاد و شنیده ها .... وقتی کلیک میشه به صورت blank نیست و همان صفحه لود میشه می خواهیم در صفحه جدید باز بشود باید چکار کنیم ؟

RE: چند تا مشکل با سایت جوملا - Reza Ganji - ۱-۱-۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ عصر

لطفا نام انگليسي ماژول ها را بگوييد!

RE: چند تا مشکل با سایت جوملا - سینا افشار - ۱-۱-۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ عصر

الان برای این خبرها از ماژول mod_latestnews استفاده می کنیم که خبر در صفحه جدید باز نمیشه

RE: چند تا مشکل با سایت جوملا - Reza Ganji - ۲-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ صبح

در تنظيمات اين ماژول ، تنظيمات كاملي موجود نيست.اگر دوستان ديگر ميتوانند راهنمايي كنند.من سعي ميكنم ماژول مناسبي پيدا كنم.
البته اين رو هم بگم اين مشكل خاصي نيست و كاربران ميدانند كه چگونه لينك ها رو در صفحه جديد باز كنند.كه باز هم برخي از اين تنظيمات در مرورگر ها مانند فايرفاكس قابل تنظيم هستند.

RE: چند تا مشکل با سایت جوملا - سینا افشار - ۲-۱-۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ صبح

آقای گنجی ممنون میشم اگر ماژول مناسب که با لینک خبر در صفحه جدید باز بشه رو معرفی کنید

ضمنا این شرکت که در زیر سایت ما اسم و لینکش رو گذاشته هیچ کاری برای طراحی این سایت انجام نداده هاست را هم عوض کرده ایم چطوری باید لینک اینها را برداشت ؟ اگر یوزر پسوورد هاست را پیام خصوصی بدهم شما میتوانید لینک و مشخصات اینها را حذف کنید ؟

RE: چند تا مشکل با سایت جوملا - Reza Ganji - ۲-۱-۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ صبح

بله حتما براتون انجام ميدهم!
كار سختي نيست ولي بايد به هاست دسترسي داشت!
خودتون تست كنيد.به مسير زير برويد:
هاست »» پوشه تمپلت »» قالب مورد نظر »» و سپس فايل index.php رو براي ويرايش باز كنيد و در آخرصفحه ميتونيد ويرايش كنيد(در قسمت فوتر)

اگر نتونستيد من در خدمت هستم.البته شايد تا فردا طول بكشه چون دارم ميرم بيرون و برميگردم و البته متن جايگزين هم بايد براي من بفرستيد.
Smile

RE: چند تا مشکل با سایت جوملا - وحید سیدی - ۲-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۳ صبح

سلام
کار سختی نیست همانطور که آقای گنجی فرمودند عمل کنید حتما موفق میشوید اگر هم نتونستید من میتونم این کار را براتون انجام بدهم.
با تشکر
با نصب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید به جای مراجعه به هاست از داخل جوملا به هاست دسترسی داشته باشید.

RE: چند تا مشکل با سایت جوملا - سینا افشار - ۴-۱-۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ صبح

(۲-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۳ صبح)وحید سیدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با نصب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو تا فایل است ، این فایل منیجر است ؟

extplorer

RE: چند تا مشکل با سایت جوملا - وحید سیدی - ۴-۱-۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ صبح

(۴-۱-۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ صبح)سینا افشار نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۳ صبح)وحید سیدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو تا فایل است ، این فایل منیجر است ؟

extplorer

سلام
فایل دومی را دانلود کنید
این هم لینک دانلود آخرین نسخه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: چند تا مشکل با سایت جوملا - Reza Ganji - ۴-۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ صبح

البته از نينجا اكسپلورر هم ميتونيد استفاده كنيد!
من باهاش راحتر هستمSmile

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.