پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
درست کردن لینک ادامه در انتهای ماژولها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: درست کردن لینک ادامه در انتهای ماژولها (/thread-6639.html)

درست کردن لینک ادامه در انتهای ماژولها - arman1356 - ۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۱۶ صبح

من میخواهم یک لینک برای آرشیو در انتهای ماژولها داشته باشم ، برای مثال در انتهای لیست آخرین اخبار لینک همه خبرها یا لینک آرشیو و یا نشان دادن مطالب بصورت مجموعه ها داشته باشم ..
همانند سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که در انتهای ماژولها لینک برای آرشیو خبرها و یا یادداشتها دارد .

RE: درست کردن لینک ادامه در انتهای ماژولها - rezaetemadi - ۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۱۹ صبح

دمو سايت خود قرار دهيد لطفا

RE: درست کردن لینک ادامه در انتهای ماژولها - arman1356 - ۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ صبح

(۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۱۹ صبح)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمو سايت خود قرار دهيد لطفا

فکر نمی کردم اینقدر زود جواب بدید .
سایت من darunews.ir است . ولی دمو برای چی می خواهید .من نمونه سایت را قرار دادم . ممنون راهنمایی بفرمائید .

RE: درست کردن لینک ادامه در انتهای ماژولها - شاهین سمیع عادل - ۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ صبح

من قبلا خیلی دنبال این افزونه بودم اما پیدا نکردم .
برای همین برخی از افزونه های دیگر را سفارشی کردم . اگر افزونه مورد نظر را پیدا نکردید می توانم به صورت تجاری برایتان انجام دهم .

RE: درست کردن لینک ادامه در انتهای ماژولها - arman1356 - ۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ عصر

(۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قبلا خیلی دنبال این افزونه بودم اما پیدا نکردم .
برای همین برخی از افزونه های دیگر را سفارشی کردم . اگر افزونه مورد نظر را پیدا نکردید می توانم به صورت تجاری برایتان انجام دهم .

پ خ فرستادم برای شما