پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 2.5 (/forum-117.html)
+---- موضوع: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form (/thread-6628.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - yaser1 - ۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ صبح

سلامپ
خیلی ممنون. اما این پیغام رو چرا نشون میده؟ چطور میشه حذفش کرد؟

Persian translation is still incomplete. Please consider to contribute by completing and sharing your own translation. Learn more.

RE: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - shamimi - ۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ صبح

پیغام به ایمیل شما ارسال خواهد شد Blush
در کجای سیستم نشان می دهد ؟
از سایت ایگلت آخرین ویرایش را دانلود کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ صبح)ho2o2oo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا ما چزور می تونیم کپی رایت FOx را پاک کنیم . مرسی
آموزش برای اولین بار در دنیا قرار داده شد تا دیگر مجبور به خرید نباشید لینک صحت در زیر موجود است
موفق باشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - novinfard - ۲۵-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ عصر

(۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ صبح)shamimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیغام به ایمیل شما ارسال خواهد شد Blush
در کجای سیستم نشان می دهد ؟
از سایت ایگلت آخرین ویرایش را دانلود کنید

(۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ صبح)ho2o2oo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا ما چزور می تونیم کپی رایت FOx را پاک کنیم . مرسی
آموزش برای اولین بار در دنیا قرار داده شد تا دیگر مجبور به خرید نباشید لینک صحت در زیر موجود است
موفق باشید

دوست عزیزم،

ممنون از این که راهکارش رو پیدا کردی، ولی بهتر بود به صورت عمومی قرار نمی دادی. این کدها به علت gpl کدگذاری نمیشه تا فقط برنامه نویس ها بتونند با استفاده از مهارتشون حذف کنند و سایر کاربرها، از هزینه ی اندکی که گرفته میشه بتونن به مسیرشون ادامه بدهند و متوقف نشند. من خودم را جاش قرار می دهم و فکر می کنم کار درستی نبوده.Stop

سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - ziadi - ۲-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ عصر

سلام
خسته نباشید واقعا که دستتون درد نکنه این ماژول خیلی به کار میاد
من ماژولو نصب کردم بعد توی سایت قرارش دادم ولی
موقع فرستادن ایمیل مینویسه
خطای ارسال ایمیل. عدم توانایی در نصب عملگرهای تابع ایمیل
چکار کنم که این ایراد ازش برطرف بشه
من تمام فیلدهای مورد نیازمو پر کردم با دقت ولی درست نشد
تو قسمت تنظیمات برای ارسال به ایمیل، ایمیل خودمو دادم بعد تو قسمت سی سی یه ایمیل دیه از خودم چکار کنم که این ایراد نیاد لطفا کمک کنید
درضمن من روی لوکال کار میکنم از این نظر که فک نکنم ایراد داشته باشه نه؟؟!!
ممنون میشم اگه سریع جوابمو بدید چون خیلی نیاز دارم!!!!
اینم عکسشه

سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - Reza Ganji - ۲-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ عصر

درود
دوست من در لوکال که نمیشه ایمیل ارسال کرد.شما باید در هاست تست کنید.درکل مشکلات در لوکال ملاک نیستند.

RE: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - moas - ۳-۹-۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ عصر

موقع نصب افزونه کلا دیگه صفحه ادمین هم نمیاد! نمیدونم مشکل چیه
با جوملا 3 سازگار نیست؟

RE: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - Reza Ganji - ۴-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ صبح

اگر دقت کنید این افزونه با جوملا 3.0 سازگار نیست.
شما باید ابتدا پوشه و فایل های این افزونه را در هاست حذف کنید و از طریق phpMyadmin هم جداول این افزونه را از دیتابیس حذف کنید.
منتها مراقب باشید و حتی قبل از این کار هم بک آپ تهیه کنید.

RE: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - سپیده صفری - ۱۶-۹-۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ عصر

سلام.ممنون از این فرم ساز خوبتون.
منن فقط یه مشکلی دارم
که وقتی کاربری فرمی را پر می کنه بعد از ارسال خطایی میده که میگه تابع mail غیر فعال است.
و من نمی دونم باید چیکار کنم
لطفا هرچه سریعتر منو راهنمایی کنید
16/8/92

RE: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - Reza Ganji - ۱۷-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ صبح

این مربوط به تنظیمات ایمیلتون میشه.در تنظیمات کلی تنظیمات ایمیل رو چک کنید .
اگر ارسال ایمیل در هاست شما مشکل داره از تنظیمات smpt استفاده کنید.

RE: سیستم تماس با ما شرکت فاکس Fox Contact Form - bia2computer - ۱۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ عصر

کامپوننت سیستم مجزایی نداره که منو های تب ساز رو بهم نریزه متاسفانه و باعث میشه منو ها خراب شه