پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 2.5 (/forum-116.html)
+----- موضوع: {ويژه} کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 (/thread-6447.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - سجاد ابراهیمی - ۴-۱-۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ صبح

با سلام فوکا رو نصب کردم یه مشکل که داره اینه که دکمه دانلود تو ی سایت رو از سمت چپ نشون میده و راست چین نیست کسی می تونه این یه مورد رو راه بنداز که خیلی واجبه ممنون
این هم عکسش
[تصویر:  f87_Image_1.png]

کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - mal2moh - ۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ صبح

سلام
دمو رو ببینین لطفا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یک فایل ویدئویی با پسوند wmv آپلود کردم و توی دمو هم که گذاشتم کلید دانلود واسش گذاشتم و رفتم توی فایل های مجاز برای دانلود گزینه {wmw=video/x-msvideo} رو قرار دادم
اما حالا وقتی روی دانلود می زنم پیام میده
خطا در زمان بارگذاری کردن فایل (نوع Mime یافت نشد)
لطفا بفرمائید مشکل کار کجاست
با تشکر

کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - mal2moh - ۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ عصر

سلام کمک دوستان ؟

RE: کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - sfmhoo - ۲۸-۱۰-۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ عصر

رو جوملا 3 نصب شد ولی وارد کامپوننت نمیشه و ارور میده:

Fatal error: Class PhocadownloadCpController cannot extend from interface JController in /home/***/public_html/***/administrator/components/com_phocadownload/controller.php on line 45

RE: کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - sfmhoo - ۲۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ صبح

با نصب نسخه اصلی ارور قبلیش حل شد و باز میشه منتها نمیشه دسته بندی ایجاد کرد و یا کارای دیگه چون عملا چیزی ذخیره نمی کنه و دکمه ذخیره رو میزنی هیچ اتفاقی نمیفته.
از صبح درگیر یه افزونه واسه پیوست فایل پی دی اف به مطالب هستم که نه پلاگین اتچمنت کار کرد نه فوکا
خواهشا راهنمایی بفرمایید دیگه مخم داره سوت میکشه از بس افزونه دانلود کردم

RE: کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - Reza Ganji - ۲۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۰۴ صبح

درود
شما باید مشکل را پیدا کنید و جل کنید.
در تنظیمات جوملا ببینید پسوند pdf در لیست پسوندهای مجار هست یا خیر و سپس حجم فایل مجاز برای آپلود هم چک کنید.
مشکل ها ساده تر از اونی هستند که شما فکر میکند فقط باید ابتدا دلیلش رو پیدا کنید.

RE: کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - sfmhoo - ۲۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ صبح

بحث فایل نیست.. اصلا هیچ فایلی هم اپلود نکرده باشم کلا هیچ تغییری ذخیره نمیشه... در هیچ کدام از قسمتاش... فقط دکمه انصراف کار میکنه

RE: کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - Reza Ganji - ۲۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ صبح

شما برای تست سرورتون رو تغییر بدید.البته قبلش قالب مدیریت رو هم تییر بدید.

RE: کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - sfmhoo - ۲۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ صبح

ظاهرا فقط قسمت دسته بندی ها مشکل داره و نمیشه مجموعه یا دسته بندی ایجاد کرد تا بعد بشه فایلی رو داخلش اپلود کرد

RE: کامپوننت فوکا دانلود فارسی phocadownload v2.1.6 برای جوملا 1.6 تا 2.5 - sfmhoo - ۲۹-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ صبح

ورژن جوملای سایتم رو از 3.2.4 به 3.4.8 اپدیت کردم مشکل حل شد.
ممنون از شما بخاطر راهنمایی ها