پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 2.5 (/forum-117.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 2.5 (/forum-119.html)
+----- موضوع: ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module (/thread-6405.html)

ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module - احسان جلائی - ۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ عصر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(۱-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Module :j17: Joomla 2.5 :j16: Joomla 1.5

[تصویر:  1303369885_1_37c9156109.png]

سلام و درود
اين ماژول زيبا از تركيب ماژول هاي ورودي و ثبت نام پيش فرض جوملا ايجاد شده و كاربران ميتوانند به راحتي وارد شوند و يا در سايت ثبت نام كنند.هنگامي كه كاربر گزينه ثبت نام را انتخاب كند فروم ثبت نام جايگزين فرم ورود ميشود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

براي مشاهده نحوه كار در صفحه دمو و در زير فرم ورود گزينه ثبت نام را (Create an account) انتخاب كنيد.

برای جوملا 2.5 نیز بروز رسانی گردید

RE: ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module - Reza Ganji - ۱۱-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ صبح

درود
با تشکر از شما لطفا نام افزونه ها را در عنوان قرار دهید !

RE: ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module - امید - ۱۱-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ صبح

جناب گنجی فکر کنم این تاپیک با تاپیک اصلی معرفی افزونه ادغام بشه خیلی بهتره.
صلاح دونستین یکی کنین تا دسترسی دوستان راحت تر باشه

موفق باشید

RE: ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module - Reza Ganji - ۱۱-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ صبح

نه نیازی نیست فقط لینک ها رو در تاپیک ها قرار میدهیم تا نسخه های اصلی هم در دسترس باشند.

ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module - ali00987 - ۱۲-۵-۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ عصر

اقای گنجی با سلام. اگه بتونین کمکم کنید ممنون می شم. سوال من فقط اینه که این افزونه هیج مشکلی نداره؟ فقط همین؟ ویک سوال کوچیک دیگه دارم اینه که من هنوز سایتم رو آپلود نکردم، اگه بعد از دانلود این افزونه اینو نصب کنم مشکلی پیش میاد؟

ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module - Reza Ganji - ۱۲-۵-۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ عصر

نه مشکلی نداره و مشکلی هم پیش نخواهد آمد ولی راه صحیح اینه که شما حتما قبل از تغییر در سایتی که اپلود کردید و اماده هست بک اپ بگیرید تا اگر مشکلی پیش اومد بتونید سایت رو بازیابی کنید.

RE: ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module - سانای - ۱۱-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ عصر

سلام
من قبلا این سوالو تایپ کردم ولی هر چ جستجو میزنم نمیاره نمیدونم شاید بعد تایپ دکمه ارسال رو نزدم!!!!!!!!!!!!!!!
ب هر حال...
من ماژول ثبت نام معرفی شده در این تایپیک و نصب کردم ولی در صورت پر کردن اطلاعات تکراری به این صفحه

هدایت می شوم و با پرکردن اطلاعات این صفحه به صفحه ای هدایت میشوم ک پیغام 404 میدهد؟؟؟؟؟
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟

RE: ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module - سانای - ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ صبح

سلام دوستان
این سایت برایکی از دوستان و الان رو هاست
حل این مشکل حیاتیه خواهشا برا حل این مشکل راهنماییم کنید

RE: ماژول ورود و ثبت نام- فارسی Login Register Module - سانای - ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ عصر

من همچنان منتظر پاسخگویی شما مهندسان هستماااااااا