پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: قالب های جوملا 2.5 (/forum-111.html)
+----- انجمن: قالب های فارسی جوملا 2.5 (/forum-113.html)
+----- موضوع: قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo (/thread-6388.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - reza_101010 - ۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ صبح

سلام بچه ها اميدوارم حالتون خوب باشه اين قالب رو فارسي كردم اميدوارم خوشتون بياد تعداد موقعيتاش عاليه و يه سايته درجه يك مي تونيد سر هم بندي كنيد مشكلي داشت بگيد تا درستش كنم :

[تصویر:  zt_oreo_position.jpg]

دموي سازنده :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لينك دانلود :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نكته براي اجراي اين قالب حتما اين پلاگين را بايد دانلود و نصب كنيد و فعالش كنيد در غير اين صورت قالبتون اجرا نمي شه !!!!!

دانلود پلاگين :

دمو از سايت خودم :( اين دمو 10 روز بيشتر فعال نيست چون مي خوام يه قالب ديگه رو هم ترجمه كنم!!!!!!)

نيكي پندارتان باشدRose

دلیل ویرایش:فایل ها پیوست شد...

RE: قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - امید - ۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ صبح

خیلی ممنون.
کار خیلی خوبی انجام دادین ولی مشکل کوچیکی که من دیدم اینه که منوها کاملا راست چین نشده و زیر منوش هم مثل نسخه اصلی نیست.

موفق باشید

RE: قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - Reza Ganji - ۱۰-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ صبح

درود
لطفا فایل ها رو در پیوست قرار دهید.

RE: قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - reza_101010 - ۱۱-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ صبح

سلام براي اينكه منوها مثل دموي اصلي بشه وارد تنظيم قالب شويد در تب Optimize and Compress Settings همه گزينه ها را yes كنيد !!!

لازم به ذكر است كه با سرعت پايين اينترنت در ايران و عدم دسترسي همه كاربران به اينترنت

پر سرعت در لود سايتتان تاثير خواهد گذاشت

اجراي اين قالب برروي اينترنت اكسپلورر توصيه نمي شود بخاطر وجود استايلهاي قدرتمندش !!!
به خاطر عدم پشتيباني مرور گر ذكر شده

RE: قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - pouria1980 - ۲۸-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ عصر

دوست عزیز این قالب از rtl پشتیبانی می کنه شما کجا رو فارسی کردید ؟!!
از دوستان کسی با این قالب کار کرده ؟!
من چنتا مشکل با این قالب دارم ممنون می شم راهنمایی کنید :

در قسمت مطلب ویژه هر کاری که کردم مطلب در صفحه اول نمایش داده بشه نشد ! آیا راه خاصی داره ؟

یه سوال هم در مورد تنظیماتش در قالب دارم در اون قسمت می تونی قالبرو به قسمت بندی راست - محتوا - چپ قرار بدی ولی وقتی مازولی رو بر وی راست و یا چپ می زاری در صفحه اصلی نمایش داده نمی شه و در بقیه صفحات نمایش پیدامی کنه !!

متشکر

RE: قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - pouria1980 - ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ صبح

آقا کسی نمی تونه کمکیکنه!؟

RE: قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - امید - ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ صبح

دوست من صبور باشید و از ارسال اسپم خودداری کنین.
دوستان اگه بدونن حتما بهتون جواب خواهند داد.

| یاعلی |

RE: قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - reza_101010 - ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ عصر

آقا سلام ممنون از مطرح كردن مشكلتون

فارسي كردن منوها تراز بندي نوشته ها و رنگ بندي اون نزديك به 3 ساعت كار برد(محض اطلاع )
من يوز پسورد ادمينستور دمو را در اختيارتون ميزارم مشكلتون را مي تونيد اونجا حل كنيد :

در ضمن يه نگاهي به آموزش جوملا 2.5 بندازيد شايد به نتيجه برسيد

user:admin
password:123456789

پسورد تا شب بيشتر فعال نيست !!!!!

RE: قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - pouria1980 - ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ عصر

دوست عزیز من قسط جسارت نداشتم
ممنون که زحمت کشیدید
چنتا سوال داشتم اگر لطف کنید ممنون می شم

از کجا می تونم اندازه فونت منو بالا رو کم تر کنم
یه سوال هم در مورد لوگو بالا داشتم من اندازش رو تغییر دادم و این باعث شده که مازول جستجو نمایش پیدا نکنه آیا راهی هست برای حل مشکل

و سوال اخر اینکه
تا جایی که من متوجه شدم این قالب برای مطالب ویژه در صفحه اول پشتیبانی نمی کنه و حتما باید از مازول استفاده بشه برای صفحه اول

من قالب رو در ادرس زیر نصب کردم

drh-fitness . com

در انتها از index.php استفاده کنید

متشکر از راهنماییتون

RE: قالب بسيار زيباي Kid toys template ZT Oreo - reza_101010 - ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ عصر

ممنون واقعا زیبا شده
شما وقتی عرض لوگو رو زیادمی کنید باعث می شه که موقعیت ماژول جستوجو به پایین حرکت کند یعنی موقعیت لوگو چون طول و عرض آن زیاد می شه جای جستوجو رو می گیره

حال به نظر من شما فابل index .php باز کنید و قسمت ماژول جستوجو را درون لوگو کپی کنید
اگر می خواهید سایز لوگو به همین اندازه باشد
.
.
.
.
.
نیکی پندارتان باشد