پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 2.5 (/forum-115.html)
+----- موضوع: كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery (/thread-634.html)

كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery - Reza Ganji - ۹-۱۲-۱۳۸۹ ۰۷:۵۷ صبح

[تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1297977977_1_2063404b6a.png] [تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1298840126_1_ee2084bdc1.jpg]

سلام و درود
معرفي كامپوننت Fade Gallery سازگار با جوملا 1.6 و جوملا 1.5
با این کامپوننت سبک و ایمن و سازگار با بیشتر مرورگرها ه که با جاوا اسکریپت نوشته شده میتوانید گالری تصاویر محو شونده در سایت خود ایجاد کنید.
نیازی با ایجاد منو برای نمایش تصاویر ندارد و فقط با قرار دادن نام پوشه تصاویر تمامی تصاویر داخل پوشه را نمایش میدهد و میتوانید زمان نمایش تصاویر و زمان تغییر را برحسب میلی سانیه تنظیم کنید.
نمون کد لینک مستقیم به گالری تصاویر
{fadegalleryid=1}

همچنین میتوانید تمامی پارامترها را اختیاری تنظیم کنید. به کدهای زیر توجه کنید!

کد:
parameters: folder,width,height,interval,fadetime,fadestep,filelist,align,padding

example:

{fadegallery=images/galleryexample,400,200,6000,2000,10,,right,10}

and one more: {fadegallery=images/fadegallery3,250,114,6000,2000,10,front2.jpg;front1.jpg,right,10}

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery - mking - ۹-۳-۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ عصر

با تشکر از مديريت سايت
کامپوننت خيلي خوبي هستش فقط يه مشکل داره اون هم اين که يه نوشته توي عکسا اضافه مي کنه که وقتي روش کليک ميکني ميره توي سايت اصلي و دمو رو نشون ميده.
آيا مي شه اين نوشته رو حذف کرد؟Blush

RE: كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery - mking - ۱۰-۳-۱۳۹۰ ۰۴:۴۴ عصر

BravoBravoBravoکسي در مورد نوشته روي عکس مي دونه که چطوري حذف مي شه. لطفا کمک کنيد. خيلي ممنون

RE: كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery - شاهین سمیع عادل - ۱۱-۳-۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ صبح

دوست عزیز من من در تمام فایل های این افزونه سرچ کردم کپی رایت اون به صورت لینک وارد نشده که بشه حذفش کرد .
توی انجمن های دیگه هم چیزی راجع به این قضیه پیدا نکردم . شما یا باید از افزونه دیگری استفاده کنید یا انجمن های انگلیسی زبان را جستجو کنید تا به نتیجه برسید .

RE: كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery - Reza Ganji - ۱۱-۳-۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ صبح

متاسفانه اين افزونه دو نسخه داره كه نسخه فروشي بدون لوگو است و البته ممكن است كه لوگو حذف بشه ولي كار دوستاني است كه با php آشنايي دارند.

RE: كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery - Mojtaba Pordel - ۱۲-۳-۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ صبح

سلام
من تمام فايل هاش رو زير و رو كردم! ولي كدش رو پيدا نكردم

RE: كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery - شاهین سمیع عادل - ۱۲-۳-۱۳۹۰ ۰۸:۴۶ صبح

منم توی همین موندم . لااقل فوکا یکسری کد داخل افزونه ها می گذاشت که میشد پیداش کرد ولی این افزونه معلوم نیست از چه روشی استفاده کرده .
کلاً توی فایلهاش من دو تا مسیر از سایت سازنده دیدم که حذف آنها هم تأثیری نداشت . نمی دانم کپی رایت را از کجا میاره !

RE: كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery - Reza Ganji - ۱۲-۳-۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ صبح

اگر به انجمن هاي طبقه بندي شده جومينا دسترسي داشته باشيد ميتوانيد روش حذف كپي رايت يكي از افزونه ها را مشاهده كنيد!
چند مرحله بايد انجام بشه تا كپي رايت حذف بشه البته من اشتباها در انجمن منتشر كردم كه بعدا متوجه شدم اختصاصي است و زود حذف كردم!

RE: كامپوننت جوملا - ايجاد گالري تصاوير محو شونده با Fade Gallery - صدرا حسابی - ۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ عصر

سلام،

برای جوملا 1.5 نسخه بدون کپی رایت رو پیوست کردم:
(نسخه قبلی ازوز می داد فایل جدید رو جایگزین کردم)