پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 (/thread-6321.html)

پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 - zaban26 - ۷-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ عصر

سلام دوستان پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 می خواستم که بازنگری شده ، پربازدید ترین مطالب، محبوبترین مطالب و ... رو نشان بده خواهش می کنم معرفی کنید خیلی واجب هست .

داخل این سایت هم دیدم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی برای جوملا 1.5 هستش
من این همین رو یا بهترش رو برای جوملا 2.5 می خوام

RE: پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 - zaban26 - ۸-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ عصر

دوستان اگه فارسی این افزونه که می خوام موجود ندارید لطفا انگلیسی هم باشه خوبه فقط راهنمایی کنید که خیلی واجب هست .

RE: پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 - محمد - ۸-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ عصر

با سلام.دوست عزيز لطفا پست اسپم ندهيد.

نمونه اي كه از سايت جومينا فرموديد اسمش هست is article new كه جديدا براي نسخه 2.5 به روزساني شده است.فقط به زبان انگليسي هست و اگر براي ترجمه خواستيد در بخش درخواست ترجمه مطرح كنيد تا براتون ترجمه بشه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشيد

RE: پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 - zaban26 - ۸-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ عصر

خیلی عالیه بود ممنون از راهنمای . اگه زحمتی نیست برامون ترجمش کنید .Rose

RE: پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 - محمد - ۸-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ عصر

مشكلي نيست براي ترجمه ولي بخاطر امتحانات كمي دير ميشه.

RE: پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 - zaban26 - ۲-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ عصر

(۸-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ عصر)محمد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوست عزيز لطفا پست اسپم ندهيد.

نمونه اي كه از سايت جومينا فرموديد اسمش هست is article new كه جديدا براي نسخه 2.5 به روزساني شده است.فقط به زبان انگليسي هست و اگر براي ترجمه خواستيد در بخش درخواست ترجمه مطرح كنيد تا براتون ترجمه بشه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشيد

سلام لینک خراب است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من به این افزونه خیلی زیاد احتیاج دارم .

RE: پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 - Reza Ganji - ۲-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ عصر

لینک خراب نیست و توسط مدیریت سایت جوملا حذف شده اون هم به دلیل تغییر لایسنس به تجاری

RE: پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 - zaban26 - ۳-۹-۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ صبح

سلام جناب گنجی و دوستان عزیز من افزونه نشان دهنده وضعیت مطلب رو می خواستم که مثلا اگر مطلب تازه است با آیکن قرمز بزنه تازه و اگر مثلاً خیلی بازدید داشته آیکن نارنجی نشان بده داغ و ...

[تصویر:  attachment.php?aid=5263]

RE: پلاگین نمایش دهنده وضعیت مطلب برای جوملا 2.5 - Reza Ganji - ۳-۹-۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ صبح

در سایت سازنده هم موجود نیست ولی میتونید خودتون برید ببینید :

این افزونه برای سایت بالا است !