پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
قالب خبري براي جوملا 2.5 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: در خواست قالب جوملا (/forum-19.html)
+---- موضوع: قالب خبري براي جوملا 2.5 (/thread-5986.html)

صفحه‌ها: 1 2

قالب خبري براي جوملا 2.5 - sadegh - ۱۹-۲-۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ عصر

سلام به همه Smileمن يه قالب خبري ميخواستم ، تو اينترنت خيلي دنبالش گشتم اما پيدا نكردم،اگه يكي از شما دوستان قالب خبري خوب براي جوملاJoomla 2.5سراغ داريد بهم بگيد.
يه سوال هم داشتم .RoseRoseكسي ميدونه قالب تابناك رو چه جوري به جوملاJoomla 2.5ترجمه كرد و توي جوملاJoomla 2.5ازش استاده كرد؟
خواهشا اين دوتا سوال رو پاسخ بديد.ممنون :

RE: قالب خبري براي جوملا 2.5 - Reza Ganji - ۲۰-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ صبح

ان شاالله دوستان قالب بهتون معرفی میکنند ولی فکر میکنم آموزش تبدیل قالب های جوملا 1.5 به 2.5 قبلا در انجمن منتشر شده و حتی کامپوننت برای تبدیل فایل xml افزونه های جوملا به 2.5 هم در انجمن معرفی شده است !

RE: قالب خبري براي جوملا 2.5 - sadegh - ۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ صبح

انشاالله كه دوستان ميرسونند.اما درباره كامپوننتي كه گفتيد توي سايت جستجو كردم .اما نتيجه نداشت.اگه ميشه لينك آموزششو بزاريد. ممنونRoseRoseRose

RE: قالب خبري براي جوملا 2.5 - محمدسلیمانی - ۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ صبح

این قالب خوبه؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: قالب خبري براي جوملا 2.5 - aaamin - ۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ صبح

سلام

اين قالب را هم ببينيد ولي تجاري هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: قالب خبري براي جوملا 2.5 - alim123 - ۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ صبح

سلام
دوست گرامی اگر منظورتون تبدیه قالبه باید فایل xml رو تغییر بدی و مقداری هم css رو عوض کنید اگر وقت کنم خودم کمکت می کنم

RE: قالب خبري براي جوملا 2.5 - Reza Ganji - ۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ صبح

درود
دوستان برای تبدیل کمکتون میکنند ولی کامپوننتی که برای تبدیل فایل نصب میخواستید در تاپیک زیر میتونید دریافت کنید.روی جوملا 2.5 هم نصب میشه و مشکلی نداره !

RE: قالب خبري براي جوملا 2.5 - sadegh - ۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ عصر

از همه دوستان تشكر ميكنم ميكنم كه وقت ارزشمندشون رو گذاشتند . قالب هايي رو هم كه معرفي كرديد زيبا بود اما خوب ديگه تجاري؟
اگه وقتشو داريد يه قالب رايگان خبري براي جوملاJoomla 2.5معرفي كنيد.(البته پيشاپيش به خاطر اين درخواسم معذرت ميخوام.

RE: قالب خبري براي جوملا 2.5 - محمدسلیمانی - ۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ عصر

قالبی رو که معرفی کردم اگه کارت و راه میندازه میتونم بهت بدمش

RE: قالب خبري براي جوملا 2.5 - sadegh - ۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ عصر

اگه بديد كه وقعا منو شرمندتون ميكنيد.Rose