پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
انتخاب مجموعه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: انتخاب مجموعه (/thread-5946.html)

انتخاب مجموعه - faraz_86 - ۱۷-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ عصر

من آیتم رانوع ایجاد مطلب گذاشته ودر سمت چپ مجموعه پیش فرض را بله انتخاب و زیر آن نام مجموعه را انتخاب کردم و لی وقتی وارد میشم تا مطلب اضافه کنم توسط یوزر تمام مجموعه ها را نشان میده در صورتی که فقط همان مجموعه را باید نشان بده جوملا 2.5.4 است وقتی ارتقا دادم اینطور شده

RE: انتخاب مجموعه - محمد - ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ عصر

دوست عزيز لطفا پست اسپم ندهيد.

لطفا مشكل خود را كامل توضيح دهيد.من خودم گيج شدم

RE: انتخاب مجموعه - faraz_86 - ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ عصر

عزیزم من یه منو ساخته آیتم آنرا نوع ایجاد مطلب دادم بعد در تنظیمات اون در سمت چپ باید یک مجموعه انتخاب کنم بالای آن نوشته پیش فرض مجموعه که اگه روی بله باشد وقتی آن منو را زدم برای ایجاد مطلب فقط باید همان مجموعه انتخاب شده را نشان بده ولی یه منوی کرکرهای است که همه مجموعه را نشان میده قبلا که 2.5 بود درست بود ولی الان که 2.5.4 است پیش فرض را قبول نمیکنه

RE: انتخاب مجموعه - Reza Ganji - ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ عصر

با قرار دادن گزینه مجموعه پیش فرض روی بلی می بایست ارسال مطلب فقط در مجموعه انتخابی انجام شود ولی اینطور نیست من هم تست کردم و این مشکل وجود داشت.
شما دسترسی کاربرانی رو که میخواهید مطلب ارسال کنند روی نویسنده قرار دهید و سپس مجموعه هایی رو که نمیخواهید اونها بتونند مطلب ارسال کنند برای ویرایش باز کنید و در قسمت سطوح دسترسی برای نویسندگان غیر مجاز کنید.

RE: انتخاب مجموعه - faraz_86 - ۱۹-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ عصر

سلام میشه توضیح بیشتری بدید

RE: انتخاب مجموعه - Reza Ganji - ۱۹-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ عصر

شما کدام کروه کاربري را مجاز به ارسال مطلب کرديد ؟
مجم عه هايي رو که نميخواهيد ان کروه کاربري بتوانند مطلب ارسال کنند براي ويرايش باز کنيد و در قسمت سطوح دسترسي براي ان کروه ارسال مطلب را غيرمجاز کنيد

RE: انتخاب مجموعه - faraz_86 - ۱۹-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ عصر

خیلی ممنون کمک بزرگی دادید