پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 2.5 (/forum-117.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 2.5 (/forum-119.html)
+----- موضوع: ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 (/thread-5679.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 - parsijoomla - ۱۱-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ صبح

با سلام : ممنون از زحماتتون

من این رو دانلود کردم ولی 146 کیلوست .

اگه میشه 147 کیلویی رو برام بفرستید.ممنون میشم.

ایمیل:hematshahid@gmail.com

اگه بتونید یه آموزش برای نصب و تنظیماتش بذارید ممنون میشم چون من و خیلی از دوستان توی جوملا تازه کاریم.

RE: ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 - unique_72 - ۲۰-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ عصر

سلام من این ماژول و نصب کردم و از اون استفاده میکنم , این ماؤول در مطالبی که تاریخ آنها باهم فرق دارن مشکل داره و نشونشون نمیده . در فایرفاکسم نمیشه گالری عکس رو تکن داد .
لطفا کمک کنید

RE: ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 - parsijoomla - ۲۵-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ صبح

با سلام:

من این افزونه رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم مطالب ویژه که نوشتم یا مطالب معمولی رو نمایش نمیده.آدرس سایت رو میذارم لطفا کمکم کنید.خیلی به این افزونه نیاز دارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر دوستان برسی کردن ونیاز بود پسورد مدیریت رو میدم برام تنظیم کنید اگر زحمتی نیست.چون هر کاری میکنم نمیشه.

با تشکر

RE: ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 - مرتضی محمدجانی - ۲۵-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ صبح

در تنظیمات افزونه فکر کنم بتوانید کنترل داشته باشید البته من هنوز تست نکردمBlush
در لینک دمو تنظیماتی که در پایین می باشند را اعمال کنید.
و یا افزونه اصلی را دانلود نمایید و تست کنیدRose

RE: ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 - parsijoomla - ۲۵-۸-۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ صبح

با سلام:

من خیلی روی گزینه های این افزونه کار کردم ولی چیزی که میخواستم پیدا نکردم. من الان توی سایتم 3 مطلب دارم که میخوام هر مطلب با عکسش و مقداری از مطلب نمایش داده شود و هر خبر بصورت اسکرول از موقعیت خارج شود ولی عکس هر سه مطلب پشت سر هم می آیند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه .ممنون

RE: ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 - Reza Ganji - ۲۵-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ عصر

من فکر میکنم اگر از گلوبال نیوز استفاده کنید بهتر باشه !

RE: ماژول نمايش اخبار به صورت حرفه اي News Show Pro GK4 - smasoud - ۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ صبح

(۱۷-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ صبح)elyas2012 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من این ماژول رو نصب کردم وقتی سایت لود میشه یه لحظه میاد بعد ماژول خالی از متن میشه ودیگه نمیاد . ورژن جوملا Joomla 2.5

منم دقیقا مشکل ایشون رو دارم!!!!!!!
به نظر میرسه که مشکل از افزونه باشه
چون من تو 2 تا قالب مختلف امتحان کردم و داخل هردوتاشون یه لحظه میاد و سریع میره!!!

ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 - Reza Ganji - ۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ عصر

ممکنه بخاطر تضاد با افزونه ها باشه.بنظر من اخرین نسخه انگلیسی رو از سایت سازنده دانلود و تست کنید ببینید همین مشکل باز موجود هست.اگر چنین مشکلی بود ببینید کدام افزونه های دیگر هم جی موئری لود میکنند و انها را غیرفعال کنید ببینید مشکل رفع میشود یا خیر.

ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 - paeez77 - ۸-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ صبح

نقل قول: سلام من این ماژول رو نصب کردم وقتی سایت لود میشه یه لحظه میاد بعد ماژول خالی از متن میشه ودیگه نمیاد . ورژن جوملا
با سلام خدمت دوستان برای رفع این مشکل در تنظیمات/ فایلهای بیرونی استفاده از جی اس ماژول بر روی (نیرو غیرفعال شود)قرار گیرد و چون این ماژول بر روی صفحه اصلی اسکرول افقی می اندازد مجددا برای رفع این مشکل در تنظیمات/ فایلهای بیرونی استفاده از css پیشفرض هم غیرفعال شود

ماژول خبری حرفه ای جوملا News Show Pro GK4 - مظفرنیا - ۲۴-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ عصر

با سلام
این ماژوا به دلیل حرفه ای بودنش تنظیمات خاصی باید داشته باشه لطف کنید تنظیمات این ماژول را بذارید تا مشکل دوستان ومن حل بشه
ممنون