پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
در خواست قالب - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: در خواست قالب جوملا (/forum-19.html)
+---- موضوع: در خواست قالب (/thread-5627.html)

در خواست قالب - alizadeh - ۳۱-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ صبح

سلام من یه قالب میخواستم شبیه این .اگه فارسی هم نباشه مشکلی نیست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: در خواست قالب - pckavir - ۳۱-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ عصر

قالبش اسمش zt kaupi هست ماله شرکت zootemplate

تو نت بگردی هست
اینم دموش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: در خواست قالب - yasin - ۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ صبح

سلام بر همه .اولين پستمه كه ميزنم.صفر كيلومتر صفر كيلومتر.Blushميخواستم يه سايت خبري بزنم.هزينش رو هم دارم.ميمونه يه قالب.كسي هست كه بتونه يه قالب مثلwww.shomalefarda.comبزنم كسي هست راهنماييم كنه؟خواهش ميكنم هرچه زودتر بهم بگيد.

RE: در خواست قالب - محمدسلیمانی - ۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ صبح

(۳۱-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ صبح)hamed1374 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام لینک دانلود بسته نصبی با تمام افزونه ها

RE: در خواست قالب - azar - ۱۸-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ عصر

سلام من یه قالب مذهبی جوملا2.5 میخوام ممنون

RE: در خواست قالب - امید - ۱۹-۳-۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ صبح

(۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ صبح)mohammas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۱-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ صبح)hamed1374 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام لینک دانلود بسته نصبی با تمام افزونه ها

از این آدرس شما قابل دانلود نبود.

موفق باشید