پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
Fatal error در آلفا یوزر پوینت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: Fatal error در آلفا یوزر پوینت (/thread-5345.html)

Fatal error در آلفا یوزر پوینت - Pourdaryaei - ۱۲-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ عصر

سلام
امروز داشتم آخرین نسخه آلفا یوزر پوینت رو ترجمه میکردم که شاید بدرد بخوره ، ولی متاسفانه بعد از نصب با خطای زیر روبرو میشه
کد:
Fatal error: Using $this when not in object context in C:\wamp\www\j25\libraries\joomla\plugin\plugin.php on line 103

این مشکل هنگامی رخ میده که میخوای کاربران رو Sync کنی

البته بنظر میاد این باگی باشه که خیلیای دیگه هم داشتند ، ولی توی انجمن خود آلفا پلاگ رو چک کردم بعضی ها نوشته بودند که با زبانی غیر از انگلیسی مشکل داره که من با نصب جوملای جدید و نصب دوباره کامپوننت باز به همین مشکل میخورم ...

راه چاره ای داره ؟؟

برای چک کردن کامپوننت ترجمه شده (قسمت کاربری) نسخه 1.7.2 رو پیوست میکنم .

Joomla 2.5:j17: Component
ضمنا ً روی سایت زنده چک نکنید اگر از ادمین خارج بشید امکان ورود به قسمت مدیریت رو ندارید دیگه، مگر اینکه زبان پیش فرض مدیریت رو به انگلیسی قرار بدید Stop

RE: Fatal error در آلفا یوزر پوینت - kavehmech - ۱۱-۹-۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ صبح

سلام
شما راهی برای این مشکل پیدا نکردین
الان من به این مشکل خوردم و فقط وقتی زبان جوملا انگلیسی باشه درست جواب میده و در عیر اینصورت این خطا دیده میشه
و از طرفی نمیتونم زبانم رو هم عوض کنم چون قالب فارسیم بهم میخوره
موندم چکار کنم
[/align]

RE: Fatal error در آلفا یوزر پوینت - vahid2star - ۱۲-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ عصر

سلام من هم این مشکل رو دارم وقتی رو زبان فارسی تنظیم باشه این مشکل پیش میاد
کسی نیست راهنمایی کنه؟

Fatal error در آلفا یوزر پوینت - Reza Ganji - ۱۲-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ عصر

تو سایت سازنده هم همانطور که آقای پوردریایی عرض کردند راه حلی ارائه نشده ولی ممکنه بخاطر اینکدینگ باشه و شما باید جداول دیتابیس اسن افزونه را برای تست به utf-8 تبدیل کنید و همچنین تمامی فایل های این افزونه را اینکدینگش رو تغییر بدید.

Fatal error در آلفا یوزر پوینت - dj2741 - ۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ صبح

میشه یکی خود زبان اصلی ورژن 1.7.1 یا 1.7.2 را بزاره نه ترجمه شده فقط همین دوتا ورژن من ورژن جدید را نمیخوام با تشکر

Fatal error در آلفا یوزر پوینت - dj2741 - ۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ صبح

دوستان کسی میتونه کمک کنه من وقتی گزینه همسان سازی را میزنم این خطا را میده

JTableuserspoints: :store failedUnknown column 'published' in 'field list' SQL=INSERT INTO `wpxqd_alpha_userpoints` (`userid`,`referreid`,`upnid`,`points`,`max_points`,`last_update`,`referraluser`​,`referrees`,`blocked`,`birthdate`,`avatar`,`levelrank`,`leveldate`,`gender`,`ab​outme`,`website`,`phonehome`,`phonemobile`,`address`,`zipcode`,`city`,`country`,​`education`,`graduationyear`,`job`,`facebook`,`twitter`,`icq`,`aim`,`yim`,`msn`,​`skype`,`gtalk`,`xfire`,`profileviews`,`published`,`shareinfos`) VALUES ('955','5182BCA2024B6','','0','0','2013-05-02 19:21:06','','','','','','','','0','','','','','','','','','','','','','','','',​'','','','','','','1','1')

میشه راهنمایی کنید با تشکر

Fatal error در آلفا یوزر پوینت - dj2741 - ۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ عصر

کسی نیست بتونه کمک کنه؟

RE: Fatal error در آلفا یوزر پوینت - salimy - ۳۰-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ عصر

دوستان کسی نبود یه کمکی یه راهنمایی انجام بده

وقتی روی هم سان سازی کلیک می کنم

فقط می گه باید تا تکمیل فرایند منتظر باشید

الان نزدیک یک شبانه روزه منتظرم اتفاقی نیفتاده که نیفتاده ....