پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول پیشنهاد این صفحه به یک دوست RecommendThis - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 1.5 (/forum-12.html)
+----- انجمن: ماژول های انگلیسی جوملا 1.5 (/forum-14.html)
+----- موضوع: ماژول پیشنهاد این صفحه به یک دوست RecommendThis (/thread-5107.html)

ماژول پیشنهاد این صفحه به یک دوست RecommendThis - Reza Ganji - ۲۶-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ عصر

Module Joomla 1.5

[تصویر:  1331900153_1_43acc2ab18.jpg]

درود
توسط این ماژول میتوانید امکان ارسال و پیشنهاد صفحات سایت خود را توسط کاربران به دوستان به سایت اضافه کنید !

[تصویر:  1331900345_1_2f6a82e763.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماژول پیشنهاد این صفحه به یک دوست RecommendThis - mal2moh - ۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ صبح

سلام
از این ماژول خیلی خوشم اومد و فارسیش کردم
امیدوارم لذا ببرین

RE: ماژول پیشنهاد این صفحه به یک دوست RecommendThis - mercol30 - ۶-۱-۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ عصر

دوستان در این آدرس می توانید جدیترین ورژن آن را به صورت فارسی دریافت کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  17513037706717213617.jpg]

RE: ماژول پیشنهاد این صفحه به یک دوست RecommendThis - mal2moh - ۶-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ عصر

سلام
مشکلی یاهاش دارم
هرچی فرم پر میکنم هیچ ایمیلی دریافت نمیکنم

RE: ماژول پیشنهاد این صفحه به یک دوست RecommendThis - mercol30 - ۶-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ عصر

(۶-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ عصر)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مشکلی یاهاش دارم
هرچی فرم پر میکنم هیچ ایمیلی دریافت نمیکنم

دوست عزیز ورژن قدیمی را نمی دونم ولی این ورژن جدید چرا کار می کنه شما باید در هاست تست کنید