پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکلات قالب JS Social - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکلات قالب JS Social (/thread-4802.html)

صفحه‌ها: 1 2

مشکلات قالب JS Social - rezaetemadi - ۹-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ عصر

سلام !

دوستان لطفا دمو زیر را ببینید !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می خواهم بدانم به چه صورتی زیر home متن گذاشته است و همچنین نحوه ساختن زیر منو ها به چه صورت است ! ؟ !
برای شرکت زومتمپلیت را یاد گرفتم اما برای این قالب نتوانستن یاد بگیرم !

RE: مشکلات قالب JS Social - محمدرضا بهارلو - ۹-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ عصر

اقا رضا سلام
لینک باز نمیشه
لطفا چک کنید
ممنون

RE: مشکلات قالب JS Social - rezaetemadi - ۹-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ عصر

بله !
این را چک کنید !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مشکلات قالب JS Social - شاهین سمیع عادل - ۹-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ عصر

همانطور که جناب بهارلو فرمودند لینک باز نمی شود . اما نحوه کار انجام این کار کلا به دو شکل است :
- در جوملا 1.5 معمولا این امکان در قالب تعبیه می شود و فیلدهایی جهت نوشتن متن برای زیر منو ها قرار داده می شود .
- در جوملا 2.5 این امکان به هنگام ایجاد منو وجود دارد و باید در قسمت نام مستعار منو نام مورد نظر را بنویسید .

RE: مشکلات قالب JS Social - rezaetemadi - ۱۰-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ صبح

ممنون !
روش ساخت زیر منو ها را پیدا کردم !
ولی حالا یک مکشل دیگر !

در همان قالب

من می خواهم برای نمایش اخبار اصلی ، ( اخبار زیر اسلایدر ) از چه ماژولی استفاده کرده است !
دوستان این صفحه قالب من را ببینید !

زیر عنوان یک سری اسم سایت است !
هر کاری کردم متوجه نشدم چیست ! ؟
چطوری باید بردارمش؟

RE: مشکلات قالب JS Social - صدرا حسابی - ۱۰-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ صبح

برای نمایش اخبار از k2 استفاده کرده،

در مورد سایت هام چون دسترسی ندارم نمی دونم از کجا دقیقا خونده می شه، ولی می تونی این کد رو به template.css اضافه کنی تا نمایش داده نشه:

کد:
#bod {
    display: none;
}

RE: مشکلات قالب JS Social - rezaetemadi - ۱۰-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ صبح

دسترسی بدهم مهندس ؟

من پلاگین Z TOOLS را نصب کردم اما نتواستم مثل دمو منو بسازم !

RE: مشکلات قالب JS Social - صدرا حسابی - ۱۰-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ صبح

مشکل اول که با css حل می شه،

در مورد دومی این تاپیک رو ببین به دو تا سایت توش لینک دادم می تونی از آموزش هاش استفاده کنی تا بتونی راحت با مگامنوها کار کنی:

RE: مشکلات قالب JS Social - rezaetemadi - ۱۰-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ صبح

من طبق آموزشها رفتم ولی درست نشد !

دوستان شرکت زوم تمپلیت از پلاگین Z tools استفاده می کند !
شرکت جوملا آرت از پلاگین JA T3 Framework استفاده می کند ولی هر چی گشتم نتوانستم متوجه بشوم شرکت joomShaper از چه پلاگینی استفاده میکند ؟ یا به چه روشی !
؟

RE: مشکلات قالب JS Social - صدرا حسابی - ۱۰-۱۲-۱۳۹۰ ۰۳:۳۱ صبح

joomShaper از Helix Framework استفاده می کنه که اگه از توی بستت نصبش نکردی یا وجود نداشته می تونی ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از خود سایت joomshaper دانلودش کنی.

آموزش کار با مگامنوش هم کاملا به صورت تصویری در این جا توضیح داده شده: