پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 (/thread-4798.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - mercol30 - ۲۷-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ عصر

همین که از ورژن 1.1 به ورژن 1.9 آپدیت کرده اید خیلی خوبه امنیت بیشتری نسبت به قبلی داره هرچند هنوز از لحاظ امنیتی به ورژن جدید نمی رسه

برای این کار شما باید فایل زبان فارسی را از ورژن 1.9 در پرونده های زبان جوملا کپی کنید
تا زبان ویرچومارت شما فارسی شود این ورژن فارسی شده است

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - Reza Ganji - ۳۱-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ صبح

اقا من کلی گشتم ولی زبان فارسی برای این نسخه ندیدم.
شما بنظر من میتونید اخرین نسخه را از سایت جومینا دانلود کنید و از فایل زبانش برای ترجمه این نسخه استفاده کنید.

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - mercol30 - ۳۱-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ صبح

(۳۰-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ عصر)dezashop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا تورو به خدا برای این فایل زبان یه ادرس بدید ویا اینکه راهنمایی منید من پیداش نمیکنم چرا؟؟
ممنون.

نه دوست عزیزمان آقای گنجی اونی که جومینا داده ورژ« 2.0.6 هست که اصلا کلی با ورژن های پایین 2 کلی فرق می کنه

این هم فایل زبان برای ورژن 1.9 :

[attachment=4437]

کافی با فایل های زبان کامپوننت عوض شوند

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - Reza Ganji - ۳۱-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ صبح

آقا سید کجا بودی این بنده خدا کلی منتظر بود.
بازم دستت دردنکنه . این ترجمه برای چه گروهی است ؟

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - mercol30 - ۳۱-۳-۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ صبح

شرمنده نمی دونم چرا بعضی اوقات که پستی زده می شه به من از طریق ایمیل خبر داده نمی شه ولی بعضی اوقات مثل الان با خبر می شوم
این فکر کنم مال ترجمه جوملای فارسی باشه
من توی یکی از سایت هایی که طراحی کرده ام در ضمینه فروشگاه چون از قالب آماده استفاده کردم و ویرچومارت 1.8 رویش نصب بود از همین زبان استفاده کردم با اینکه کلی گشتم پیدا نکردم این شانسی به طورمان خورد چون هم قدیمی هست و هم مشکل امنیتی داره کمتر کسی دیگه روی این ورژن ها کار می کنند

امیدوارم که به کارتان آمده باشد

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - ehsan6239 - ۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ عصر

سلامYahoo
من ورژن 2.0.8 رو دانلود کردم حالا میشه راهنمایی کنید که چه جوری فارسی کنم.Sos
با تشکر77

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - ehsan6239 - ۱۵-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ عصر

کسی نبود جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Bravo

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - mercol30 - ۱۶-۴-۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ عصر

دوست عزیز این ورژن را بنده ترجمه کرده ام البته اون موقع که ورژن 2.0.7 آن در قسمت توسعه ها آمده بود فارسی کرده بودم که با این ورژن 2.0.8 فرقی نداره ولی چون اون موقع آزمایشی بود منتشر نکردم فقط کمی بهینه سازی نیاز داره که انجام می شود
باید صبر کنید

البته این ورژن جدیده هم مشکلاتی داره که من به سازندگان تذکر داده ام و منتظرم آن مشکل حل بشود تا بعد

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - masoudiv - ۲۱-۴-۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ صبح

درود
آقا این که ماژول نداره پس چه جوری روی سایت نمایشش بدیم؟!
ممنون

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - محمد آهنگی - ۲۱-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ عصر

با عرض سلام .
شما باید یک منو برای این کامپیونت انتخاب کنید تا به وسیله اون نمایش داده بشه.
میتونید توی سایت خودم نمونه اون رو ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.