پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 (/thread-4798.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - امیررضا مرتضوی - ۸-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ عصر

بله ارسال بفرمایید تا یه نگاهی بهشون بندازم

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - امیررضا مرتضوی - ۹-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ صبح

دوست گرامی جناب سید طاها موسوی
بنابر هماهنگی های لازم که صورت گرفت،قرار بر این شد که این افزونه به صورت کامل و از ابتدا شروع به ترجمه شود زیرا فایل های ترجمه بسیار ناقص و ضعیف بود. لذا صبر بفرمایید تا کار ترجمه این افزونه از ابتدا آغاز شود.
به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه بفرمایید

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - محمد - ۱۹-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ عصر

با سلام.

نميخواستم توي اين بحث دخالتي داشته باشم ولي ديگه داشت دعوا ميشد.

دوستان عزيز تمامي تاپيك هاي اضافي حذف شدند.

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - parantezp - ۲۳-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ صبح

سلام. من ویرچومارت رو نصب کردم وقتی میخوام برم صفحه پیکر بندی این ارور رو میده
administrator/index.php?option=com_virtuemart&view=config

مجموعم نمیتونم بسازم. پیغام
server error
می ده

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - saeidfar - ۱-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ عصر

راهنماي فارسي شدش رو كسي نداره ؟

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - محمد آهنگی - ۲۵-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ عصر

با عرض سلام .متاسفانه نیم ساعت وقت گذاشتیم وتمام مطالبی که توی تاپیکهای قبلی بود رو به خاطر اینکه به درد بخوره و همچنین به خاطر اشنایی با طریقه به روز کردن فروشگاه خوندیم ولی مثل اینکه هیچ کس نمیخواد در رابطه با این فروشگاه ساز مطلبی بگه .اگر مطالب ویا کامپیونتی که دوستان میگن این همه زحمت براش کشیدند به درد نمیخوره از مدیر سایت خواهش میکنم تاپیکها رو پاک کنند تا مجبور نشیم به خاطر کسب اطلاعات در رابطه با این کامپیونت مهم این همه مباحث الکی رو بخونیم.اگر دوستان به جای این همه تاپیک برای نصب وارتقاءاین فروشگاه ساز نوشته بودند الان همه اون رو نصب واستفاده میکردند.
راستی من نصب کردم سایتم پرید.
ممنون از دوستانی که بیشتر به مطالب اصلی میپردازند وبه کاربران مبتدی مثل بنده جوابگو هستند.

مشکل شما باید - mercol30 - ۲۶-۳-۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ صبح

با عرض تاسف که من جواب ندادم باور کنید وقتی تاپیکی به روز می شود من مطلع نمی شوم گهگاهی مثل الان بهم ایمیل می شه ولی بیشتر اوقات نه ، به این خاطر متوجه نشدم

دوست عزیز نباید این ارور را بده . من و دوستان زیادی این کامپوننت را نصب و استفاده کرده اند
و اینکه شما به چه صورت نصب کرده اید روی هاست یا لوکال و اگر روی هاست هست قبلا روی سایتتان ویرچومارت های قدیمی را نصب کرده اید یا نه

این جواب ها را بدهید تا بیشتر راهنمایی کنیم در ضمن امکان آپدیت از ورژن های پایین 2 به ورژن 2 نیست و اینکه باید بدانید که الان جدیترین ورژنش 2.6 هست که باید گفت هنوز افزونه های زیادی برای
این ورژن نوشته نشده است

ولی این نسخه دارای امنیت بالایی هست و باید بدانید که باید حتما از ورژن 2 به 2.6 آپدیت کنید چون از سوی جوملا جهانی یکی از افزونه های خطرناک البته این ورژن 2 شناخته شده است و شما باید زودتر به ورژن جدید آپدیت کنید

امیدوارم وقتی تاپیک می زنید من خبر دار شوم
Pardon Pardon Pardon

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - محمد آهنگی - ۲۷-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ عصر

سلام ممنون از لطف شما. بله من ویِژوال را دارم وروی هاست هم نصب دارم .چند سال هست وجوملا رو تا زه ابدیت کردم به 1.5.26 البته فروشگاه ساز من قدیمیه ،خیلی قدیمی:1.1.2هست.
باید برای به روز رسانی اون چه کار کنم .البته به کل سایت اسیب نرسه؟؟

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - mercol30 - ۲۷-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ عصر

دوست عزیز همانطور که گفتم :

ضمنا امکان آپدیت از ورژن های پایین 2 به ورژن 2 نیست و اینکه باید بدانید که الان جدیترین ورژنش 2.6 هست که باید گفت هنوز افزونه های زیادی برای
این ورژن نوشته نشده است

و باید کلا این ورژن را از اول نصب نمایید روی هاستتان با حذف ورژن قبلی به صورت کامل .... به این خاطر هست که ارور می دهد و برای شما نصب نمی شه
اگر روی لوکال تست کنید و روی یک جوملایی که تا به حال در آن ویرچومارت نصب نشده می بینید که درست کار می کند اگر می خواهید به ورژن جدید یعنی 2.5 کوچ کنید باید بخش فروشگاه را از اول راه اندازی کنید و کمی وقتتان را می گیرد ولی ارزشش را داره چون این نسخه ای که شما گفته اید اصلا امنیت نداره
حداقل آن را به ورژن 1.9 آپدیت نمایید

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - محمد آهنگی - ۲۷-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ عصر

ممنون چون حالش روندارم به 1.9 ارتقاءدادم .ممنون.تا حالا بعدا ببینم چی میشه حتما یک روز باید این کار رو کرد.ولی متاسفانه من از سایت اصلی پچ ابدیت رو گرفتم وفارسی نیست .بعضی از کامژیونتها هم که توی سایت نمایش داده میشه زبانش تغیر کرده .باید زبان فارسی رو از کجا بیارم وچه جوری نصب کنم.