پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: قالب های جوملا 2.5 (/forum-111.html)
+----- انجمن: قالب های فارسی جوملا 2.5 (/forum-113.html)
+----- موضوع: قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری (/thread-440.html)

قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - Sir_Amin - ۱۸-۱۱-۱۳۸۹ ۱۱:۲۳ صبح

[تصویر:  1297038147_2_9d6d39151c.jpg]
منبع:جومینا

RE: قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - hamid78mb - ۱۱-۲-۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ صبح

پسورد اين فايل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - Reza Ganji - ۱۱-۲-۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ صبح

پسورد تمامي فايل هاي جومينا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ميباشد

RE: قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - hamsafar45 - ۳۱-۲-۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ عصر

آقا من هر قالبي رو با دسترسي 777 كپي مي كنم در قيمت مديريت قالب نمياد شما مي تونيد كمك كنيد؟

RE: قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - vasna - ۲۱-۴-۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ عصر

(۳۱-۲-۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ عصر)hamsafar45 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا من هر قالبي رو با دسترسي 777 كپي مي كنم در قيمت مديريت قالب نمياد شما مي تونيد كمك كنيد؟

این قابلیت در نسخه 1.5 موجود بود، در 1.6 قالب و ماژول باید مستقیما نصب شود.

RE: قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - نرگس - ۲۳-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ صبح

با سلام
این قالب رو نصب کردم ولی منو ها به صورتی که در شکل قالب اومده نمیاد
ممنون می شم اگه راهنمایی بفرماید
شکل زیر نمای منوهای من که در این قالب قرار گرفته است

[تصویر:  tlpg6pleky2yemsxt52.png]

RE: قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - مرتضی محمدجانی - ۲۳-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ صبح

منظور شما کدام قسمت است
لطفا دمو قرار دهید تا بررسی شود
موفق باشیدRose

RE: قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - نرگس - ۲۳-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ صبح

(۲۳-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ صبح)madeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
این قالب رو نصب کردم ولی منو ها به صورتی که در شکل قالب اومده نمیاد
ممنون می شم اگه راهنمایی بفرماید
شکل زیر نمای منوهای من که در این قالب قرار گرفته است

[تصویر:  tlpg6pleky2yemsxt52.png]

اگر در عکس فوق توجه کنید می بینید که مثلاً گروههای نظری و فنی و حرفه ای به هم متصل شده اند و منظور اینکه مثل عکسی که در شکل اصلی هست به وجود نمیاد.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو بازگو کنم

RE: قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - شاهین سمیع عادل - ۲۸-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۲۹ صبح

این قالب یکی از قالب های جومیناست و بهتر است مشکلات مربوط به آن را در انجمن جومینا پیگیری کنید .
اما اگر می خواهید در این تاپیک به جواب برسید بهتر است دموی آنلاین قرار دهید تا کدهای آن بررسی شود .

RE: قالب شرکتی Fantastic برای جوملا 1.6 با منو آبشاری - نرگس - ۲۸-۷-۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ صبح

با تشکر از تمامی مدیران سایت پارس جوم
و همکاران و اعضاء محترمشون بالاخره با راهنماییهای ارزنده این گروه
توانستم سایتمو با قالب فوق
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید کمی ایراد داشته باشه، اما تنظیم کردم
ممنونم
و با عذرخواهی از مدیران محترم که تشکر رو نوشتاری نوشتم و روی کلید تشکر نزدم
RoseRoseRose535353535353