پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: پلاگین های جوملا 1.5 (/forum-15.html)
+----- انجمن: پلاگین های فارسی جوملا 1.5 (/forum-16.html)
+----- موضوع: پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 (/thread-44.html)

صفحه‌ها: 1 2

پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - Reza Ganji - ۲۵-۹-۱۳۸۹ ۱۱:۲۹ عصر

همانطور که میدانید استفاده از مرورگرهای انترنت اکسپلورر 6 و 7 هنوز بین کاربران ایرانی بسیار رایج است و اکثر دوستان پلاگین هشدار به روزرسانی مرورگر اینترنت اکسپلورر را بر روی جوملا نصب کرده اند.
این پلاگین به کاربرانی که از اینترنت اکسپلورر 6 و 7 استفاده میکنند پیشنهاد استفاده از مرورگرهای استاندارد را میکند و همچنین آنها را به سایت دانلود هدایت میکند.
شما در تنظیمات میتوانید انتخاب کنید که کاربر بعد از دیدن هشدار بتواند سایت را مشاهده کند یا اینکه باید حتما با مرورگر دیگری سایت را مشاهده کند.
همچنین میتوانید انتخاب کنید که کاربر اصلا سایت را مشاهده نکرده و به یکی از سایت های دانلود مرورگر ریدایرکت شود.

این پلاگین بروز رسانی شده پلاگین Internet Explorer Warning Update میباشد وزبان فارسی نیز در آن وجود داشت ولی منتها به صورت تکست بود که من فقط پسوند آن را عوض کردم !

[تصویر:  1292502475_1_a47ee9b3f8.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - پیام عمرانی - ۱۸-۲-۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ صبح

سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم این پلاگین با پلاگین های دیگه مشکل داره ؟
چون من رو لوکال نصب کردم و مشکلی نداشت ولی وقتی روهاست نصب کردم اجرا نشد
ممنون میشم کمک کنید چون باید کم کم بازدیدکنندگان رو از IE6 دور کرد
.....

RE: پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - Reza Ganji - ۱۸-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۳۴ عصر

فكر نميكنم با پلاگين هاي ديگر مشكلي داشته باشه.از فعال بودن پلاگين مطمئن شويد!

RE: پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - پیام عمرانی - ۱۸-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ عصر

بله مطمئنا
یک بار دیگه رو لوکال نصب کردم البته همون ورژن ولی باز درست کار نکرد و یه مساله عجیب پیش اومد که یکی از پلاگین هارو غیر فعال و دوباره فعال کردم ، درست شد
البته همین کار رو رو هاست هم کردم ولی جواب نداد
من معمولا به مشکل نمیخورم وقتیم که میخورم از این مشکلات عجیب غریبه که یک نفرم برنخورده بهشPardon
البته من به جز این پلاگین از پلاگین شرکت shape5 هم استفاده کردم که اونم جواب نداد
به نظر شما میتونه از هسته جوملا باشه ؟
من از 1.5.23 استفاده میکنم

RE: پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - Reza Ganji - ۱۸-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ عصر

خود پلاگين رو در هاست غير فعال و دوباره فعال كنيد ببينيد كار ميكند.كش مرورگر رو هم خالي كنيد.

RE: پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - پیام عمرانی - ۱۸-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ عصر

آقای گنجی متاسفانه باز هم نشد
اگه زحمتی نیست من آدرس رو تو پیام خصوصی براتون ارسال میکنم شاید از مرورگر من باشه
پیشاپیش ممنون

RE: پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - Reza Ganji - ۱۸-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۲۱ عصر

من اينترنت اكسپلورر 6 ندارم و با IE tester هم ارور داد ولي اين قالب ها همشون با اين مرورگر مشكل دارند.
نكته ديگر اينكه سايت شما اسكرول داره و فكر ميكنم عرض اسلايدشو را زياد گرفتيد و بايد كمي كم بشه!

در ادرس زير IETester رو دانلود كنيد البته در صورت دلخواه و استفاده كنيد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در كل بهتر است از قالب هايي استفاده كنيد كه با اينترنت اكسپلورر مشكلي نداشته باشند چون در ايران هنوز بيشتر كاربران از اين مرورگر استفاده ميكنند.

RE: پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - پیام عمرانی - ۱۸-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ عصر

آخه مشکل قالب نیست
مشکل اینه که چرا این پلاگین رو یکی کار میکنه رو دقیقا یه کپی دیگه نه
البته بعضی از این مشکلاتی که من بهش برمیخورم اینجورین

دارم رو این قالب کار میکنم که اگه بتونم برای IE درستش کنم

بازم ممنونم از اینکه وقت گذاشتید

RE: پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - Reza Ganji - ۱۸-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۳۷ عصر

ببينيد وقتي شما تعدا زيادي پلاگين و ماژول كه از جي كوئري استفاده ميكنند رو سايت نصب ميكنيد برخي از آنها براي لود دچار مشكل ميشوند.

RE: پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7 - پیام عمرانی - ۱۸-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ عصر

یه پلاگین قرار داده بودین در رابطه با لود JQuery ...
اون میتونه کار ساز باشه ؟