پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: پلاگین های جوملا 2.5 (/forum-120.html)
+----- انجمن: پلاگین های فارسی جوملا 2.5 (/forum-122.html)
+----- موضوع: پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site (/thread-4391.html)

صفحه‌ها: 1 2

پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - Delphi - ۱۹-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ صبح

[تصویر:  1384791245_1_98109c8ae9.jpg]

پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا

برای امنیت بیشتر جوملا استفاده از این پلاگین توصیه می شود

ساز گار با جوملا نسخه 2.5.1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - gamentech - ۳۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ عصر

با خود 2.5 هم سازگار هست دیگه؟

RE: پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - محمدرضا بهارلو - ۳۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ عصر

بلی
تو توضیحات هم ذکر شده که با نسخه 2.5 سازگاری
کامل دارد.
[تصویر:  1327598478_1_d031a55be6.png]

RE: پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - razie - ۱-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ صبح

سلام دوستان

این پلاگین با جوملا 1.5 نیز سازگاری دارد؟

RE: پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - Reza Ganji - ۱-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ صبح

خیر از نسخه جوملا 1.6 به بالا را ساپورت میکند !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - zaban26 - ۲-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ عصر

چه غلتی کردم این پلاگین رو نصب کردم .

کسی نیست به من به چه طور باید وارد مدیریت سایتم بشم .!!!!!

تا حالا سه پیام خصوصی به مدیران دادم ولی هنوز سه ساعته یکی به من جواب ندادهBombBomb

RE: پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - Reza Ganji - ۳-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ صبح

برید از طریق phpmyadmin غیرفعالش کنید !
اگر نتونستید برای من اطلاعات ورود به هاست رو بفرستید تا بررسی کنم !

RE: پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - سعید حمزه زاده - ۸-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ صبح

(۲-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ عصر)WWK.IR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه غلتی کردم این پلاگین رو نصب کردم .

کسی نیست به من به چه طور باید وارد مدیریت سایتم بشم .!!!!!

تا حالا سه پیام خصوصی به مدیران دادم ولی هنوز سه ساعته یکی به من جواب ندادهBombBomb

اگر قبل از فعال سازی پلاگین تنظیمات رو وارد نکرده باشید باید به این طریق وارد بخش ادمین بشید:

یا علی

RE: پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - avista - ۱۷-۹-۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ صبح

سلام
اگه پلاپین فعال شه ه جوری باید بریم توی مدیریت؟

RE: پلاگین تغییر مسیر مدیریت جوملا JISecure My Site - Reza Ganji - ۱۷-۹-۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ صبح

باید رمزی رو که دادید به اخر آدرس مدیریت اضافه کنید مانند زیر :

کد:
http://myjoomladomain.com/administrator?foo=bar

شما یک key اضافه میکنید و یک value که در بالا key برابر است با foo و value برابر است با bar که آدرس بصورت بالا نوشته شده.توضیحات کامل رو میتونید در لینک معرفی افزونه بخونید :

توضیحات افزونه به زبان سازنده :

کد:
JLSecure My Site is simple plugin which add key & value requirement to the administrator url.
This will prevent unauthorised visitors to access the admin panel without correct permission.
For example, if you configure the plugin to use key=foo & value=bar, the url for your administrator panel must be: http://myjoomladomain.com/administrator?foo=bar

Notes:
* You must set this key & value after installation and enable the plug-in just after this initialization.
* The *KEY* MUST CONTAIN *ONLY* letters: A-Z & a-z (NO NUMBERS, NO SIGNS)
* The *VALUE* MUST CONTAIN *ONLY* letters and/or numbers: A-Z, a-z, 0-9 (NO SIGNS).
* After logout from administrator panel, you must re-enter the key&value url to re-enter the administrator panel.
* The key & value settings could be change occasionally.
* If you enabled the plugin without any changing of default values try to login with the next link: http://www.yourdomain.com/administrator?secure_key=secure_value