پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) Camp26 Automatic SlideMenu-persian - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 1.5 (/forum-12.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 1.5 (/forum-13.html)
+----- موضوع: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) Camp26 Automatic SlideMenu-persian (/thread-3867.html)

صفحه‌ها: 1 2

ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) Camp26 Automatic SlideMenu-persian - محمدرضا بهارلو - ۲۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ عصر

به نام دادار هستی بخش مهر آفرین
سلام به همگی دوستان.

Joomla 1.5Module
توسط این ماژول میتونید منو به صورت اسلایدی و اتوماتیک ایجاد کنید و میتونید آیکن منو هم تغییر دهید.
ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) که توسط جناب وحید بندره در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی گردیده بود،را دانلود کردم.
(برای سایتی نیاز داشتم)
دیدم نسخه انگلیسی هست.
شروع به ترجمه اش کردم.
(به عنوان اولین کار ترجمه)
گفتم که تو پارس جوم هم منتشر کنم ، که دوستان نظرشون رو درباره اولین کار ترجمه بنده بدن.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Rose آقای صدرا حسابی و ابوالفضل حیدری به بنده کمک کردند Rose
اگه سؤالی داشتید میتونید از این دو بزرگوار نیز بپرسید
RoseRoseRoseRoseRose
اگه به دردتون خورد [تصویر:  postbit_reputation.gif]به ما بده
دوستان اگه ممکنه نظرتون هم درباره این ماژول که ترجمه کردم بگید.
ممنون

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - majid33 - ۲۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ عصر

دمو باز نشد BravoBravo

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - صدرا حسابی - ۲۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ عصر

لینک دمو مشکلی نداره.

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - احسان افشاری - ۲۷-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ عصر

دمو مشکلی نداره ولی ظاهرا برا من بجز با فیل ت ر شکن و وی**پی**ان باز نمیشه Yahoo
(۲۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ عصر)baharloo75 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتم که تو پارس جوم هم منتشر کنم ، که دوستان نظرشون رو درباره اولین کار ترجمه بنده بدن.
دوستان اگه ممکنه نظرتون هم درباره این ماژول که ترجمه کردم بگید.
به عنوان اولین ترجمه خیلی خوبه ... Ok انشاال... پروژه ها و کارهای بزرگتر

موفق باشید

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - محمدرضا بهارلو - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ صبح

دوستان عزیز دمو هیچ مشکلی نداره و صفحه بدون وی**پی**ان و ف-ی-ل-ت-ر شکن باز میشه.
درضمن نظراتتون هم فراموش نشه بنویسید

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - majid33 - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ صبح

نمیدونم والا ولی هرچی تست میزنم باز نمیشهPardonPardon
میشه یه عکس ازش بگیرید و اینجا قرار بدید؟

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - MARKO - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ صبح

دوست عزیز دمو خرابه لینکش

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - صدرا حسابی - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ صبح

دمو برای من همین جوری باز می شه، بالاخره این روزا اختلالات اینترنتی زیاده...

[تصویر:  1297696888_1_4cc3b85b54.jpg]

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) - محمدرضا بهارلو - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ صبح

من هم چند تا عکس میزارم.

RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) Camp26 Automatic SlideMenu-persian - Mojtaba Pordel - ۲۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۵۳ عصر

سلام و عرض ادب
ترجمه رو يه نگاهي انداختم. ظاهرا خوب ترجمه شده (ميگم ظاهرا چون خودم نصب نكردم، فقط فايل XML رو يه نگاهي كردم)
اما نكته اي كه بايد بگم اينه كه بهتره تو فايل XML اطلاعات مربوط به افزونه مثل سايت سازنده، نويسنده افزونه، ايميل نويسنده و ... رو تغيير ندين، چون ممكنه بعدا اين اطلاعات به درد كسي بخوره. براي درج اطلاعات مربوط به خودتون، از تگ <description></description> استفاده كنين.