پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول sp_accordion_j15 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: ماژول sp_accordion_j15 (/thread-3832.html)

ماژول sp_accordion_j15 - fani - ۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ عصر

با سلام وعرض خسته نباشید:
من ماژول sp accordion ro رو نصب کرده ام و در موقعیت ماژول مناسب قرار داده ام ولی مطالبم رو کامل نشون میده یعنی منو به صورت آکاردئونی باز نمیشه از ابتدا بازه کسی میتونه بهم بگه مشکل از کجاست؟
با تشکر

RE: ماژول sp_accordion_j15 - shafiee - ۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ عصر

برو تو سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، تو قسمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، حتما موردهای خوب میتونی پیدا کنی !!

RE: ماژول sp_accordion_j15 - صدرا حسابی - ۲۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ صبح

می تونید از ماژول های دیگه آکاردئونی هم استفاده کنید که بهتون معرفی کرده بودم.
ولی باز موندن این ماژولتون یا می تونه به خاطر این باشه که با افزونه دیگری تداخل داره،
یا اینکه مطالبتون دارای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستند که نمی تونند درست پردازش بشند و در کار ماژول اختلال ایجاد می کنند.

RE: ماژول sp_accordion_j15 - fani - ۲۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ صبح

ممنون آقای حسابی
من از ماژول lof accordion که بهم معرفی کردید در یکی از صفحات استفادن کردم و حالا میخوام تو صفحات دیگه هم با مطالب دیگه ازش استفاده کنم که گویا نمیشه درسته؟
و بنابراین مجبورم از یه ماژول دیگه که مثل اونه استفاده کنم از هر ماژولی که شبیه این lof accordione مثل faq هم استفاده کردم ولی همشون همین مشکل رو دارن

RE: ماژول sp_accordion_j15 - محمدسلیمانی - ۲۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ صبح

ماژولی که میخوای دوبار استفاده کنی رو انتخاب کن راحت میتونی هرچندتا که خواستی ازش کپی بگیری

RE: ماژول sp_accordion_j15 - fani - ۲۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ صبح

خیلی ممنون آقای سلیمانی خیلی کمکم کردیدRose