پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل خطوط جدول در ویرایشگر CKEDITOR - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل خطوط جدول در ویرایشگر CKEDITOR (/thread-3781.html)

مشکل خطوط جدول در ویرایشگر CKEDITOR - mal2moh - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ عصر

سلام
به لینک زیر که جدول قیمت هست توجه کنین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اینکه در مدیریت BORDER رو روی یک یا دو یا سه میزارم بازهم خطوط میان جداول ظاهر نمیشه
چکار باید کرد ؟

RE: مشکل خطوط جدول در ویرایشگر CKEDITOR - shafiee - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ عصر

من خودم همیشه برای اینکه مشکلی نداشته باشم جداول و متونش رو توی ورد طراحی و آماده میکنم و فقط کپی میکنم تو جوملا ! بعد باید کمی با قالب کوچک و بزرگش کنی که اون دیگه تو خود سایت امکان پذیر هست.

RE: مشکل خطوط جدول در ویرایشگر CKEDITOR - محمدسلیمانی - ۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ صبح

از افزونه CKEditor استفاده کنید
مثل تصویر
اموزشش هم قبلا در انجمن داده شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مشکل خطوط جدول در ویرایشگر CKEDITOR - مرتضی محمدجانی - ۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ صبح

دوست عزیز
اگر از جوملا 1.5 استفاده می کنید معمولا با درج جدول در بعضی از قالب ها مشکل دارد
می توانید از کد زیر استفاده کنید که تنظیمات زیادی را میتوانید اعمال کنید بکگراند و ...
شما کافیست کد را در جایی که میخواهید جدول ایجاد کنید پیس کنید
البته باید نمایش کد را در ادیتور انتخاب کنید.
کد:
<p style="text-align: center;" dir="rtl"><span  style="font-family:  tahoma,arial,helvetica,sans-serif;"><strong><br  /></strong></span></p>
<p> </p>
<table style="text-align: center; background-color: #ffffcc;  border-collapse: collapse; font-family:  tahoma,arial,helvetica,sans-serif; width: 438px; height: 147px; border:  1px solid #000000;" dir="rtl" border="0">
<tbody>
<tr>
<td style="font-weight: bold; border: 1px solid #000000;" width="215"><br /></td>
<td style="font-weight: bold; border: 1px solid #000000;" width="215"><br /></td>
</tr>
<tr>
<td style="border: 1px solid #000000;" width="215"></td>
<td style="background-color: #ffffff; border: 1px solid #000000;" width="215" bgcolor="#ffffff"><br /></td>
</tr>
<tr>
<td style="border: 1px solid #000000;" width="215"><br /></td>
<td style="background-color: #ffffff; border: 1px solid #000000;" width="215" bgcolor="#ffffff"><br /></td>
</tr>
<tr>
</tr>
<tr>
<td style="background-color: #ffffff; border: 1px solid #000000;" width="215" bgcolor="#ffffff"></td>
</tr>
<tr>
</tr>
<tr>
<td style="background-color: #ffffff; border: 1px solid #000000;" width="215" bgcolor="#ffffff"></td>
</tr>
</tbody>
</table>
موفق باشیدRose

RE: مشکل خطوط جدول در ویرایشگر CKEDITOR - mal2moh - ۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ صبح

دوستان مشکل حل شد
یه جای قالب عدد بوردر قالب رو صفر کرده بودم که مجدد به یک تبدیل کردم و مشکل حل شد
از همه ممنونم