پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ (/thread-3770.html)

صفحه‌ها: 1 2

چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - mahdi fathi - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ صبح

سلام

چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ Joomla 1.5

RE: چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - hosseinpour - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۳۱ صبح

کدوم ماژول رو .. اگه موقعیت داشته باشین ماژولتون رو میتونید زیر منوتون قرار بدین ..

RE: چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - Reza Ganji - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ صبح

باید از منوهایی که این قابلیت رو دارند استفاده کنید !

RE: چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - mahdi fathi - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ صبح

قابلیت دارد ولی بلد نیستم بزارم

RE: چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - Reza Ganji - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ صبح

از چه منویی استفاده میکنید ؟

RE: چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - mahdi fathi - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۴۰ صبح

به این سایت برین همین قالب و همین منو هستش از این استفاده می کنم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - صدرا حسابی - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ صبح

آموزش فارسی کار با Mega Menu رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داده دیگه کپی نمی کنم همون جا می تونید ببینید.

RE: چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - mahdi fathi - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۴۸ صبح

نتیجه نگرفتم خوب آموزش نداده و هیچ دانلودی هم نزاشته؟

RE: چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - صدرا حسابی - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ صبح

وقتی یکم روش کار کنید راحت می شه من خودم اگه بهتر می تونستم توضیح بدم حتما براتون می نوشتم این جا،
برای template که استفاده می کنید و کلا مگامنوهای ساخته شده توسط این شرکت در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آموزشی در سایت خودشون وجود داره که خیلی خوب توضیح داده.

RE: چطوری میتونم ماژول رو تو زیر منو بزارم ؟ - reza1078 - ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ عصر

آموزش شاید خیلی جامع نباشد ولی مبحث سختی هم نیست .لینک دانلود در تالار گفتگو است در ضمن هر سوالی که داشتید می تونید در تالار بپرسید خیلی ساده است .مطمئن باشید شروع کنید خیلی راحت یاد می گیرید