پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران (/thread-3560.html)

صفحه‌ها: 1 2

ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - mis.shafiee - ۱۶-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ عصر

سلام خدمت همه دوستان
من ماژولی برای ارسال مقالات به ایمیل متقاضیان می خواستم.قبلا از ماژول mod_ccnewsletter استفاده می کردم که هر شخصی با وارد کردن ایمیلش ،مقاله از طرف مدیر برای آن ارسال شود. ولی آین ماول در یکی از قالبهایم مشکل ایجاد کرد و در صفحه من اسکرول عرضی ایجاد کرد.آیا ماژولی برای این کار می شناسید؟؟؟
ممنونم از راهنماییتون

RE: ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - rezaetemadi - ۱۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ عصر

سلام شما می خواهید کاربر برای شما ایمیل ارسال کند و شما به ایمیل کاربر محتویات خود را ارسال کنید درسته ؟

خوب بهترین روش همان کامپوننت خبر نامه است من یکی از بهترین هایش را برای شما گذاشتم می توانید دانلود کنید

RE: ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - Pourdaryaei - ۱۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ عصر

این کامپوننت که گذاشتین تجاری و نال شده هست بعد نگین چرا فلانی پست مارو ویرایش کرد و فلانی با ما لج کرده و ...
من اینو حدف نمیکنم تا بیان دانلود کنن و مشکلشون رو حل کنن ولی بعد برش دارین

RE: ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - rezaetemadi - ۱۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ عصر

ممنون از یاد آوری شما

بله حواس خود من هم بود فقط خواستم ایشان دانلود کنند و خودم در آخر بر می داشتمش

بازم از یاد آوری و تذکر شما بسیار ممنون

RE: ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - mis.shafiee - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۱۴ عصر

من که چیزی نمی بینم که دانلود کنم.لطفا راهنمایی کنید

RE: ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - rezaetemadi - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۳۲ عصر

سلام
لطفا سریع دانلود کنید

ده دقیقه دیگه بر می دارمش
دانلود کردید گوئید من بردارم
فکر کنم دانلود کردید
پس تا اخراج نشدم بر می دارم
3 دقیقه دیگه !

فایل را حذف کردم

موفق باشید

مشکل داشتید از طریق همین پست اعلام کنید

RE: ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - mis.shafiee - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ عصر

من دانلود نکردم.یعنی همین الان پیغام را خوندم.لطفا یکبار دیگر قرار دهید یا اینکه برام ایمیل کنید

RE: ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - rezaetemadi - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ عصر

ایمیل تان لطفا ؟

RE: ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - mis.shafiee - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ عصر

m.shafiee2000@yahoo.com

RE: ماژولی برای ارسال مقاله از طرف مدیر به کاربران - rezaetemadi - ۱۷-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۵۵ عصر

سلام
فایل را برای شما ایمیل کردم