پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 1.5 (/forum-12.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 1.5 (/forum-13.html)
+----- موضوع: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! (/thread-3410.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - محمد - ۱۲-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ صبح

با عرض سلام.
دوست عزيز انگاري فايل هايي كه جناب shafiee عزيز پيوست كرده بودند حذف شده و يا خودشون اينكارو كردن.
شما ميتونيد به آقاي shafiee پيام خصوصي بدين و ازشون بخواين كه براتون اين افزونه رو بفرستن.موفق باشيد

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - Reza Ganji - ۱۲-۲-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ صبح

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا بعد از ظهر این لینک باقی هست و میتونید دانلود کنید.!

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - rw280s - ۱۲-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ عصر

جناب گنجی فرمودید این افزونه تجاری نیست و مشکلی پیش نماید؟

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - shafiee - ۱۲-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ عصر

این افزونه تجاری هست و غیر قابل انتشار در این انجمن و سایت ! در انجمن های وارز میتونید پیدا کنید !

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - khoozestan - ۲۱-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ عصر

سلام لطفا برای من هم ارسال کنید.

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - mahdi33 - ۱۹-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ صبح

(۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۲۷ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکس این رو بخواد میتونیم براش ارسال کنیم ولی نمیشه بصورت عمومی در انجمن قرار داد !
البته فکر میکنم فارسی نشده باشه.
این جزو بهترین ها است !

لطفا برای من هم ارسال کنید

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - shafiee - ۱-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ عصر

جناب گنجی عزیز فکر کنم اگر لینک دانلود در صفحه اول معرفی قرار بگیرد از ارسال این همه اسپم جلوگیری بشه !
ممنون از زحمات شما RoseInloveDrink

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - MSZaher - ۲۰-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ صبح

با سلام
من لازم دارم برام ايميل كنيد

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - Reza Ganji - ۲۰-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ صبح

لینک رو در یکی از ارسال ها قرار داده بودیم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از لینک بالا دریافت کنید.

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - glassy - ۲۴-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ صبح

اگر امکان داره برای من هم ارسال کنید
متشکرم

glassy.tear@gmail.com