پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 1.5 (/forum-12.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 1.5 (/forum-13.html)
+----- موضوع: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! (/thread-3410.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - Pourdaryaei - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ صبح

یا فایل زیپ شده است باید اول از حالت زیپ خارجش کنید ، یا اینکه برای نسخه اشتباهی نصب میکنید

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - nima010 - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ صبح

(۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا فایل زیپ شده است باید اول از حالت زیپ خارجش کنید ، یا اینکه برای نسخه اشتباهی نصب میکنید

بله باید از زیپ خارج می شود ممنونم

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - razie - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ عصر

این افزونه آیا برروی جوملا 1.5.23 هم نصب می شود؟

باید کدام یک از این4تا فایلی که داخلش است را نصب کنیم؟

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - پیام عمرانی - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ عصر

بله نصب میشه !!!
باید نسخه ای که 1.5 نوشته شده را نصب کنید

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - razie - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ عصر

با سلام

دوستان این نمونه فرم خیلی زیباستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

ممنون از همه دوستان برای منتشر کردن این افزونه

کسانی که می خواهند برای جوملا 1.5.23 این افزونه را استفاده کنند باید این گزینه را نصب کنند.

mod_pwebcontact.zip

بازم ممنون

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - mboi - ۲۴-۱-۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ صبح

با عرض سلام
لطفا برای من هم ارسال کنید msh.ir313@yahoo.com
با تشکر

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - shafiee - ۲۴-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ عصر

چرا دوستان عزیز مشخصات و امکانات و توضیحات افزونه ها را با دقت مطالعه نمیکنند و بعد سوالی را 10بار مطرح کننند ؟

[تصویر:  151617.png]

در این تصویری که زیر افزونه در صفحه اول موجود هست کاملا مشخص شده که این افزونه برای کدامیک از نسخه های جوملا موجود است !
با ارسال پست های بیش از حد دوستان عزیزی که برای بار اول مراجعه میکنند برای دریافت این افزونه را سر در گم میکند که حتما مشکلات زیادی دارد که این همه صفحه کامنت گذاشته شده است دریغ از اینکه همه این پست ها یا درخواست ارسال بوده و یا تشکر و یا سولاتی که با مطالعه دقیق مشخصات حتما قابل رفع بودند !

Rose« لطفا از گذاشتن پست اسپم خودداری کنید »Inlove

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - razie - ۲۴-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ عصر

سلام دوستان عزیز

من نصب کردم

افزونه جالبی است ولی در IE بهم می ریزد.

چگونه می توان مشکل را حل کرد؟

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - shafiee - ۲۴-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ عصر

دوست عزیز تاریخ اضافه شدن نسخه 2.5 بعد از انتشار ما بوده و بنده هم منظورم به سایت جوملا جهانی نبوده !

* پست های اسپم حذف گردید *

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - rw280s - ۱۲-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ صبح

ببخشید ولی من نتونستم بدونم از کجا دانلودش کنم