پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 1.5 (/forum-12.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 1.5 (/forum-13.html)
+----- موضوع: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! (/thread-3410.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - mal2moh - ۱-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ عصر

جناب گنجی گذاشتم آخر قالب باز هم نشد ؟
چکار کنم عجب گیری افتادم ها !

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - صدرا حسابی - ۱-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ عصر

منم از طریق css هر چی تلاش کردم نتیجه نداد، اول اینکه توضیحات که پر می شه و دکمه ارسال زده می شه برای شما فرستاده می شه یا نه؟

و این که استایل دیگه ای از خود ماژول بزارید برای فرم تماس مشکل حل نمی شه؟

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - Reza Ganji - ۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ صبح

من نگاه کردم الان درست بود.
این تغییرات رو باید در المان های خود افزونه دهید مثلا شما از استایل gray استفاده کرده بودید که دارای فایل سی اس اس است و در افزونه میتوانید تغییر دهید .

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - mal2moh - ۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ صبح

مشکل در قالب بود
برطرف شد

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - nima010 - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ صبح

با عرض سلام و تبریک سال نو

لطفا برای من هم ارسال کنید mzds20@gmail.com

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - shafiee - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ صبح

(۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ صبح)nima010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و تبریک سال نو

لطفا برای من هم ارسال کنید mzds20@gmail.com

ارسال شد دوست من !

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - razie - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ صبح

با سلام

دوستان ممنون

لطف کنید برای من هم بفرستید.

tirtereng@yahoo.com

با تشکر فراوان از شما دوستان

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - محمدرضا بهارلو - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ صبح

برای من هم لینک دانلودش رو از طریق پ.خ ارسال نمائید .
با تشکر
Inlove

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - Reza Ganji - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ صبح

درود
فعلا از لینک زیر دانلود کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: فرم تماس با ما با امکانات جالب و جلوه ای زیبا !!! - nima010 - ۱۵-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ صبح

این افزونه نصب نشود پیغام خطای (فایل نصب XML یافت نشد) داد به چه علت است .جوملا بنده 1.7 است