پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: ماژول های جوملا 2.5 (/forum-117.html)
+----- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 2.5 (/forum-119.html)
+----- موضوع: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller (/thread-3142.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - reza_101010 - ۱۰-۹-۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ صبح

آقا یه مشکلی :

من این ماژول رو نصب کردم خیلی عالی هم داره کار می ده در banovan.kfesfahan.com

اما یه مشکلی slideshow سایت از کار افتاده لطفا بررسی کنید Joomla 2.5

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - Reza Ganji - ۱۰-۹-۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ صبح

به علت تداخل و ایجاد تضاد در افزونه ها است.در این مورد قبلا پلاگین معرفی شده و توضیحات کامل داده شده.
اگر نتونستید مشکل رو حل کنید افزونه های دیگری را تست کنید.

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - reza_101010 - ۱۰-۹-۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ صبح

جناب گنجی عذر خواهی می کنم ممکنه اسم پلاگین یا تایپیک مربوطه را ذکر کنید ممنون می شوم

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - Reza Ganji - ۱۰-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ صبح

jquery++ را سرچ کنید پیدا میکنید.تاپیک زیر را مطالعه کنید همین افزونه است.البته نمونه های بیشتری موجود است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماژول نمایش مطالب به صورت اسکرولی همراه با تصویر VE Latest New Scroller - reza_101010 - ۱۰-۹-۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ عصر

با تشکر از شما استاد گرامی